Šim puisim pēc sava “legālā” vecuma būtu jāmācās 1. klasē. Kā tas iespējams?!

2 komentāri

Šādus gadus, kāds ir šogad, sauc par garajiem gadiem. 29. februāris ir gada 60. diena, līdz gada beigām ir atlikušas 306 dienas. Bet ar ko vēl 29. februāris ir īpaša diena? Ar saviem jubilāriem.

Jaunais operdziedātājs Kalvis Kalniņš šodien svin savu septīto dzimšanas dienu, taču patiesībā šodien viņam paliek 28 gadi. Kā pats atzīst, visus šos gadus pēc šā datuma lielu trūkumu nav izjutis, jo tāpat vienmēr viņu kāds ir apsveicis un kādu pārsteigumu sagatavojis. 29. februāris ir tāda ekstra, kas ir reizi četros gados, un Kalvis šo dienu izbauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Operdziedātājs sevi raksturo kā mierīgu svinētāju, jo dzimšanas dienas parasti svin ģimenes un tuvāko draugu lokā.

Tas komiskais ir tas, ka esmu dzimis desmit minūtes pāri pusnaktij no 28. uz 29. februāri. Un parasti tā arī sanāk, ka no 28. uz 1. martu tajā naktī tiek rīkotas svinības.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, ka apkopoti līdz 2016. gada 1. janvārim uzrāda, ka Latvijā dzīvo 1143 cilvēku, kuri piedzimuši 29. februārī.

Raidījums Bez Tabu sirsnīgi sveic visus!

Foto

Skaties video un uzzini, ko gaviļniekiem novēl Kalvis Kalniņš

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl