8 komentāri

Liepājniece Natālija pat ļaunākajos murgos nebija domājusi, ko viņa piedzīvos, izejot no kāpņutelpas. Proti, viņai pat ļaunākajos murgos nerādījās tas, ka uz galvas viņai uzkritīs pusotru kilogramu smags metāla gabals – durvju magnēta starpplāksne.

“Ātrā palīdzība” nogādāja Natāliju slimnīcā, kur viņai konstatēja smadzeņu satricinājumu. Divas nedēļas sieviete pavadīja gultā, bet aizvien viņai sāp galva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Metāla plāksne nokritusi ne jau no vecām durvīm – bet no jaunām, nesen uzstādītām – durvis tika mainītas tieši tajā pašā dienā, kad gūta trauma. Viss varējis beigties arī letāli un daudz ļaunāk, jo Natālija gājusi ārā no mājām uz veikalu, taču viņas vietā varējusi būt arī desmit gadus vecā meita. Varētu teikt, ka apstākļu sakritības dēļ metāla plāksne uzkritusi pieaugušam cilvēkam. Tāpat sievietei, iespējams, ir pat paveicies, ka gūts tikai smadzeņu satricinājums.

Foto

Jautājums – kurš par to atbildēs?

Liepājas namu apsaimniekotājs Gints Vīksna pauž nožēlu, ka tā ir noticis, un saka, ka ir sazinājies ar kompāniju, kas veica durvju maiņu.

Pagaidām no kompānijas, kas veica durvju maiņu, saņemts tikai mutvārdu skaidrojums. Tādēļ turp dodas Bez Tabu komanda un saņem šādu skaidrojumu:

Žēl, ka tā sanācis. Es domāju, ka tas bija nelaimes gadījums, kas saistīts ar vardarbību. Tās durvis pēc mūsu saprašanas bija salauztas. Kādam nav bijusi ieejas karte un nav bijis zināms, ka iekļūt kāpņutelpā var, izmantojot elektronisko sistēmu. Tas cilvēks ar spēku ir ticis iekšā un durvis salauzis.

Par klusēšanu piedāvā kukuli

Darbu veicējs noliedz savu atbildību, taču cietusī sieviete pauž, ka bijis mēģinājums viņu uzpirkt. Trešajā dienā, ko Natālija pavadījusi slimnīcā, pie viņas ieradies kompānijas pārstāvis.

Viņš atnesis šampanieša pudeli un šokolādes konfektes un piedāvājis par šo gadījumu nerunāt un klusēt, un vēl esot devis 50 eiro. Sieviete atteicās, jo primārais viņai bija veselība, tāpat tas viņai šķita nekaunīgi. Neba nauda, bet vainīgā sodīšana – tas sievietei likās galvenais.

Valsts policija kriminālprocesu atteicās sākt, jo nesaskata noziedzīgu nodarījumu.

Video!

TOP komentāri

 • Kaimiņš
  +3 +3 0

  Kaimiņš

  Tam ar to pliko galvu bijušais sievas tēvs strādā policijā...saprotiet paši...
  Nezināju, ka firma, kura sien pirtsslotas nodarbojas ar tik smalkām lietām...
  gribēju pie šiem pasūtīt metāla durvis. Nesūtīšu...ka kādu nenosit...
 • Anna
  +3 +3 0

  Anna

  Jānīt, meitenei ieblieza pa galvu plāksne. Ieej kāpņu telpā un apskati notikuma vietu.
 • dzimmijs13

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl