Komentāri

Strenču iedzīvotājs Jānis ar sievu un diviem bērniem pagājušajā rudenī bija iecerējis doties uz Krētu, bet nekā. Par ceļojumu vīrietis maksājis vairākās daļās, sākot no 2014. gada rudens līdz 2015. gada augustam – kopā teju 3000 eiro.

Pērnā gada augustā vīrietis saņēmis ziņu no ceļojuma pārdevējas Jeļenas Poskačejevas, ka nepieciešams veikt pēdējo maksājumu un ģimenei tiks atsūtītas aviobiļetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis samaksājis visu nepieciešamo summu, izlidošana uz Krētu bijusi paredzēta 13. septembrī, bet nekā. Sieviete ģimenei aizbildinājusies, ka neparedzētu iemeslu dēļ lidojums jāpārceļ uz vēlāku laiku, bet tā arī lidojums nav noticis.

Foto

Jāpiebilst, ka gadu iepriekš pieredze ar šo sievieti bijusi pozitīva – aizceļojuši uz Turciju, viss kārtībā. Iepriekš tūrisma firmas nosaukums bijis SIA Nikrus, bet likvidēta, tajā pašā adresē reģistrējot citu – ar skanīgu nosaukumu Elite life.

Tomēr tai gan ar tūrismu nav nekāda sakara, jo – frizētava. Un ar pretenzijām ļaudis nākuši tieši uz šejieni.

Video

Nav īpaši jāpiepūlas, lai atrastu arī citas apkrāpto sūdzības. Jānis aplēsis vismaz septiņas ap pirkstu aptītas ģimenes. Patiesībā, ir krietni vairāk cietušo, kuri, tāpat kā Jānis, vērsušies policijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl