Sieviete nonākusi neapskaužamā situācijā – septiņi ģimenes ārsti viņu atsakās pieņemt

3 komentāri

Valentīna nonākusi neapskaužamā situācijā – viņa dzīvo Ruses ielā un saskaņā ar likumu viņai pienākas ģimenes ārsts, kas palīdzētu tikt galā ar slimību. Tomēr – kas rakstīts likumā, ne vienmēr darbojas praksē. Sieviete apzvana septiņus ģimenes ārstus, taču pie savējā tā arī netiek.

Latvijā kopumā ir vairāk nekā 1300 ģimenes ārstu, kuriem ir līgums par valsts apmaksātiem pakalpojumiem, vēl ir arī privāti praktizējoši ģimenes ārsti. Pēc amatpersonu domām, tas ir gana daudz, lai visi pacienti tiktu pie daktera. Taču Valentīna, kas dzīvo Ruses ielā, sūdzas – septiņi ārsti viņai atteikuši vizīti. “Ja viņi nevar atrast mums ārstu, lai pats Belēvičs ir par mūsu ģimenes ārstu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Likums paredz to, ka valsts apmaksātus pakalpojumus ģimenes ārsti sniedz tiem pacientiem, kas dzīvo viņu darbības teritorijā. Atteikt reģistrāciju šiem pacientiem, viņu laulātajiem, bērniem un vecākiem nedrīkst, saka Nacionālajā veselības dienestā. Tomēr praksē aina ir pavisam cita.

Raidījums Bez Tabu veic eksperimentu un noskaidro, – patiešām, ja dzīvo Ruses ielā, tad pie ģimenes ārsta nevar tikt.

Video!

TOP komentāri

  • pieņēmums
    0 0 0

    pieņēmums

    Iespējams, ka paciente jau paguvusi parādīt raksturu, ir konfliktējusi vienā praksē un pēc sadarbības pārtraukšanas informācija par to pa bezdrāts telefonu nodota tālāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl