Sieviete izmisumā – Valsts ieņēmumu dienests grasās viņu izputināt nodokļu parādu dēļ!

1 komentārs

Ciemupes iedzīvotāja Inga, kas strādā nekustamo īpašumu jomā un ir pašnodarbinātā persona, ir izmisumā. No tiesu izpildītājas ir saņēmusi divus lēmumus par parādu piedziņu.

Sieviete atzīstas, ka viņai tiešām ir izveidojies ienākuma nodokļa parāds par pagājušo gadu aptuveni 360 eiro, taču lēmumā ir norādīts, ka jāmaksā jau vairāk nekā 500 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji konkrēto situāciju nekomentē, jo likums liedzot izpaust ziņas par nodokļu maksātāju. Varot vien atklāt, ka parādu piedziņu uztic tiesu izpildītājiem gadījumos, ja uzņēmējdarbības veicējam nodokļu parāds jau ir ilgstoši, bieži vien pat vairākus gadus.

Uzņēmēja no Ciemupes atzīstas, ka tiešām viņai bijis nodokļu parāds arī par iepriekšējo periodu, bet viņa to jau daļēji segusi un ir pārsteigta, kāpēc viņai nav ļauts arī šo parādu dzēst pēc grafika un pa daļām, kā tas bijis iepriekš.

Vai tiešām tas nav iespējams? Skaties video!

Foto

Video

TOP komentāri

  • Seniors
    +4 +4 0

    Seniors

    Valstij un VID , nerup cilveks , tikai - nauda , nauda un nauda ! Tad , Valsts amatpersonam un Saeimas deputati , nevajadzetu brinities , kad Latviju pamet , tik daudz iedzivotaju . Pavisai driz , Latvija paliks , tikai Saeimas deputati , mantrausi , un bagatnieki , ka ari BEGLI !!!Man ir 67 gadi , sievai -62 . Berni aizbrauca , ar mazberniem uz arzemem stradat . Viena meita Anglija , ar gimeni- 9.gadus , otra Spanija -7.gadus , tresa ar gimeni-Zviedrija , ari 9.gadus,jo Latvija jastrada , par grasiem , Sauc , mus , pie sevis ,bet neesam izlemusi , jo esam LATVIESI un milam savu Dzimteni ! Bet , ja sadi turpinasies , Valsts izzagsana , busim spiesti , ari braukt prom . Par Tautu , berniem ,stradajosiem un pensionariem , MUSU valstij un Valdibai , nav ne mazakas bedas . Sava kabata - Dargaka , pec tada principa , tiek parvaldita VASTS ! No manas gimenes , ir izbraukusi 11 vilveki , laikam tagad , musu karta ! Saeima , varbut saksiet domat , stradat !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl