1 komentārs

Kādu iedzīvotāju Baldonē nesagatavotu pārsteidzis jenotsuns. Šie dzīvnieki var pārnēsāt bīstamas slimības, taču no atbildīgajiem dienestiem viņš saņēmis atteikumu palīdzēt.

Kāds Baldones iedzīvotājs paudis satraukumu par jenotsuni, ko pamanījis savas mājas pagalmā. Viņš zvanījis uz veterināro dienestu, bet, tā kā svētdienās tas slēgts, ticis pārvirzīts tālāk uz pašvaldības policiju. Vietējiem kārtības sargiem acīmredzot tajā dienā bija svarīgāki darbi, un viņi atteicās braukt. Palīdzēt gatavi bija mednieki, taču savvaļas dzīvnieks paspēja doties prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā skaidro patversmes Mežavairogi vadītāja Danuta Priede, ir sākusies kašķa invāzija, un 70% no šiem meža dzīvniekiem ir slimi. Tāpēc iedzīvotājiem saskarsmē ar viņiem ir jābūt uzmanīgiem un, redzot kādu no jenotsuņiem savas dzīvesvietas tuvumā, ir jāziņo atbildīgajām iestādēm. Patversmes vadītāja piebilst, ka vietējai pašvaldības policijai ir pienākums reaģēt arī uz šāda veida izsaukumiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl