Seriāla “Viņas melo labāk” aktieri jaunajā sezonā tikuši pie ļoti vērtīgas gleznas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru
Seriāla “Viņas melo labāk” aktieri  jaunajā sezonā tikuši pie ļoti vērtīgas gleznas

Vasara ir klāt, un klāt arī vasaras karstākais seriāls. K.K. fon Stricka villa pulcēja aktierus, žurnālistus, fotogrāfus, lai līksmotu skatītāju iemīļotā TV3 seriāla “Viņas melo labāk” septītās sezonas atklāšanas ballītē.

Seriāla aktieri: Lelde Dreimane, Evija Skulte, Andris Bulis, Arnis Līcītis, Kristians Kareļins, Anete Krasovska, Laura Atlesone un citi bija sanākuši kopā seriāla jaunās sezonas atklāšanas pasākumā.

Pasākumu vadīja Andris Bulis, kurš seriālā atveido Māri, kopā ar savu seriāla meitu Mariju jeb aktrisi Aneti Krasovsku. Sezonas atklāšanas ballītē klātesošiem bija ekskluzīva iespēja noskatīties jaunās sezonas pirmās divas sērijas.

Seriālā “Viņas melo labāk” gaidāmi atkal jauni piedzīvojumi, intrigas un kaislības. Pilsētā ir uzradusies īpaši vērtīga glezna, par kuru cīnīties gatavs būs katrs. Ap gleznu būs daudz notikumu.  Intrigas ap to radušās jau filmēšanas gaitā. Filmēšanas procesā  atklājies, ka tas ir ļoti vērtīgs mākslas darbs, kuram pēc filmēšanas jāceļo uz Franciju. Vēstniecība vēlīgi atļāvusi smalko mākslas darbu paturēt un uzmanīgi izmantot seriālā, kamēr gleznas intriga atrisināta.

Jaunajā sezonā būs tikšanās gan ar jau  iemīļotajiem varoņiem, gan iepazīšanās ar jaunpienācējiem. Seriāla veidotāji sola, ka arī šajā vasarā būs meli, būs nepatikšanas, būs šķiršanās, būs prieks un bēdas.

Seriālā būs arī vairāki jauni varoņi. Agnese, kuru atveidos Sanita Paula, būs ļoti dzīvespriecīga biznesa sieviete, kas gatava iekarot arvien jaunas virsotnes.  Kristaps jeb Krusts būs Gundars Grasbergs. Seriālā viņš būs gudrs vīrietis, kas labi pārvalda uzņēmējdarbības pasauli. Viņa paziņu loks būs ļoti plašs, sākot ar politiķiem un beidzot ar kriminālajām autoritātēm. Keita būs Laura Atelsone. Viņas loma būs bārmene, kura iepazīsies ar Mariju, un pamazām šī iepazīšanās pāraugs īstā draudzībā.

Seriāls ”Viņas melo labāk” ar jauno sezonu TV3 ekrānos debitēs 27. maija vakarā, uzreiz pēc “Bez Tabu” un, kā ierasts, būs skatāms visas vasaras garumā no pirmdienas līdz ceturtdienai.