Šausmas! Vecāki satraukti par bērnu drošību – elektrības transformators prasījis jau vairāku dzīvnieku dzīvības

1 komentārs
Šausmas! Vecāki satraukti par bērnu drošību – elektrības transformators prasījis jau vairāku dzīvnieku dzīvības
Foto: Ekrānuzņēmums ()

Ik gadu vairāki desmiti cilvēku gūst elektrotraumas. Pērn tie bijuši 50 cilvēki, no kuriem 16 bērni. Raidījums Bez Tabu saņēmis vēsti no vēl kādas skatītājas, kas noraizējusies par savu bērnu drošību, bet, tiesa, par savu vairāku mājdzīvnieku drošību vairs nav vērts baidīties, jo to uz šīs pasaules vairs nav.

Smārdes pagastā tikai dažu metru attālumā no dzīvojamām mājām atrodas elektrības transformators, kas līdz šim jau prasījis vairāku dzīvnieku dzīvības. Tāpat šejienes ļaudis ir nobažījušies par bērnu drošību! Raidījumam Bez Tabu savu sirdssāpi stāsta vietējā iedzīvotāja Laura:

Mums bija kaķi laukā, viens kaķis bija atnācis mājās, otra vairs nebija. Tajā brīdī pazuda arī elektrība. Atbrauca Latvenergo, atvēra vaļā skapi, un tur kaķis nokrita no augšas uz restēm. Kaķim kakls un mugura bija apdedzināta.

Februāra beigās aizsaulē aiziet Lauras kaķis, skaistulis Maksis, pirms viņa kaķupuika Mikus, kurš nebija pat gadu vecs. Arī Muri nositusi elektrība. Vairākus no šiem ķepaiņiem Laura pieņēmusi no patversmes, lai nodrošinātu labāku dzīvi, bet visas septiņas kaķa dzīvības tiem atņēmis elektrības transformators.

Vienīgais ķepainis, kurš izdzīvoja transformatorā, pēc saimnieku domām, nu iemieso visus aizsaulē aizgājušos draugus. Lai viņu glābtu, tērēti saimnieku personiskie līdzekļi par veterinārārsta pakalpojumiem.

Foto

Video

1 komentārs