Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

32 komentāri

Spēkrats novietots veikala stāvlaukumā, kur klientu automašīnas bez maksas var stāvēt līdz 45 minūtēm, taču sastaptie iedzīvotāji apstiprina, ka tā nav kustināta vismaz 3 gadus.

Apkārtējo māju iedzīvotāji norāda, ka nezina, kas ir spēkrata īpašnieks un kādēļ viņš pametis dārgo spēkratu. Kamēr citi izsaka minējumu, ka īpašniekam vienkārši automašīna vairs nav nepieciešama, citi ļauj vaļu fantāzijai un norāda, ka īpašnieks, iespējams, ilgstoši atpūšas kādā salā Vidusjūrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu zināms, ka mašīna pirmo reizi reģistrēta 2006. gadā, tās nobraukums ir ap 90 tūkstošiem kilometru. Spēkrats pēdējo reizi tehniskās apskates stacijā viesojies 2013. gadā. Auto jomas pārzinātājs Uģis Vītols norāda, ka spēkrata cena būtu mērojama vairākos tūkstošos eiro.

Uģis Vītols

Uģis Vītols
Auto jomas pārzinātājs

“Lexus” mēdz dēvēt par japāņu “Mercedes Benz”. Pārpalikuma cena vienmēr bijusi augsta un noturīga. Brenda dēļ daudzi ir gatavi pārmaksāt par šo marku. Tirgū šāds automobilis braucošā stāvoklī maksā 6-7 tūkstošus eiro.

Pašvaldības policija par pamesto “Lexus” no iedzīvotājiem saņēmusi vairākus signālus. Ja citreiz likumsargi pie automašīnas vējstikla novieto brīdinājumu par ilgstoši atstātu spēkratu un pēc noteikta dienu skaita braucamo var pat evakuēt, tad šoreiz likumsargi nereaģēs.

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Pašvaldības policijas pārstāvis

Evakuācijas noteikumi neattiecas uz privātiem stāvlaukumiem. Šādā gadījumā pašvaldības policija ne tikai nevar, bet arī nedrīkst iesaistīties strīda risināšanā.

Stāvlaukuma lietošanas noteikumos norādīts, ka automašīnas, kuru riteņus bloķē ilgāk par 3 dienām, var tikt evakuētas. Turpat sastaptais stāvvietas uzraugs apstiprina, ka mašīna nav kustināta vairāk nekā 3 gadus. Īpašnieks dzīvojot tajā pašā mikrorajonā, taču pēdējos pāris mēnešus nav redzēts.

Riteņa bloķētājs spēkratam uzlikts tikai simboliski, taču, kā norāda stāvvietas uzraugs, visticamāk, spēkrata īpašnieks nespēj izbeigt dialogu ar “zaļo pūķi”, kas rada aizvien lielākas parādsaistības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl