“Viņi mani vienkārši pasūtīja dir**!” Šoferim liek maksāt par jau citam pārdotas automašīnas atstāšanu stāvvietā

Oļegs Visockis

Autors: Oļegs Visockis

13 komentāri

Valdemārs vēl pērnā gada 13. decembrī pārdod sev piederošo “BMW” markas automašīnu. Liels bija rīdzinieka izbrīns, saņemot vēstuli par neapmaksātas stāvvietas rēķinu.

Voldemārs

Saņemu šitādas muļķības no “EuroPark”. Ierakstītu vēstuli, ka ir jāsamaksā stāvvieta. Labi, man tās mašīnas daudz bijušas. Atcerējos, ka tā ir dēlam iedotā mašīna. Es viņam zvanu un prasu, kad mēs to pārrakstījām. Iegājām CSDD iekšā.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) elektroniskajā vidē Valdemārs vēlreiz pārliecinās, ka “BMW” transportlīdzekļa īpašuma tiesības nodotas 13. decembrī plkst. 18.27.

Valdemārs akcentē, automašīna pārdota 13. decembrī, bet stāvvieta ir 18. decembrī.

Piecas dienas pēc automašīnas īpašnieka maiņas tiek izrakstīts rēķins par stāvvietas izmantošanu vienā no Mūkusalas Biznesa centra laukumiem. Acīmredzot rēķins netiek apmaksāts, jo stāvvietas apsaimniekotājs – “EuroPark” – uzsāk parāda piedziņu, tiesa gan, vēršoties pie iepriekšējā īpašnieka.

Par autostāvvietas pakalpojumu izmantošanu no Valdemāra tiek pieprasīti nepilni pieci eiro. Savukārt darījuma apstrāde un rēķina piegāde pat izmaksā vairāk nekā autostāvvieta – 5,37 eiro. Kopā ar nodokli Valdemāram tagad esot jāmaksā 12,50 eiro.

Valdemārs

Sūtīju viņiem no e-CSDD izdruku. Viņi mani pasūtīja vienkārši “dirst” un teica, ka ir jāsamaksā.

Uzņēmuma “EuroPark” darbinieks atbildes vēstulē norāda, ka dati par transportlīdzekļu īpašnieku tiek iegūti no CSDD uzturētā Transportlīdzekļu un to vadītāju Valsts reģistra. “Europark” uzskata, ka automašīnas īpašnieku maiņa neesot notikusi, taču CSDD norāda pretējo.

CSDD pārstāve Ilze Šipkēviča norāda, ka Valdemārs un jaunais automašīnas īpašnieks elektroniskajā vidē veikuši korektas darbības, kā rezultātā ir izdarīta transportlīdzekļa maiņa.

SIA “EuroPark Latvia”

Šobrīd nav pieejams skaidrojums, kāpēc, saņemot informāciju no CSDD uzturētā reģistra, kā transportlīdzekļa īpašnieks bija norādīts rēķina saņēmējs. Esam veikuši atkārtotu informācijas pieprasījumu. Tāpat esam arī sazinājušies ar klientu un informējuši, ka rēķins tiks novirzīts transportlīdzekļa ieguvējam.

CSDD pārstāve uzsver, ka reģistrā uzreiz uzrādās jaunākā informācija, tādējādi kļūdu pieļāvuši stāvvietas apsaimniekotāji.

13 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

Latvijā "pazaudē" pat pusmiljonu kilometru! Notinot nobraukumu, "iesmērē" no ārzemēm ievestus auto

Banānu cena uz pusi zemāka par pašizmaksu! "Banānu karā" "Lidl" konkurenti izmisīgi cenšas nezaudēt pircējus

"Drusciņ sapurinās nevakcinētos!" Sākoties ārkārtējai situācijai, iedzīvotāju noskaņojums krasi atšķiras: no izpratnes līdz dusmām

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!

Rīdzinieki pikti, jo nav apkures un sākuši pelēt pat vasarā nomainītie logi!