Vienpadsmit “gulošie policisti” nepilnā kilometrā! “Biezajai” Stopiņu pašvaldībai pārmet izšķērdību

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

11 komentāri

Ulbrokas novadā ne visai blīvi apdzīvotā apkaimē uzklāts nepilns kilometrs jauna asfalta, remontētajā ceļa posmā izbūvēti arī 11 ātrumvaļņi. Kamēr Stopiņu domē sakās, ka šāds risinājums ir adekvāts, vairāki iedzīvotāji uzskata to par izšķērdīgu. “Bez Tabu” noskaidro, ka apkaimē dzīvo pašvaldības Būvvaldes amatpersona.

Asfalta segums uzklāts Stopiņu novadā, sākot no krustojuma pie restorāna ”Azerbaidžāna”, aptuveni kilometra garumā. Gar ceļa posmu ir vien dažas mājas. Uzstādīta zīme ”Dzīvojamā zona”. Pirms šā gada remontdarbiem ceļu klāja grants segums. Vairāki apkaimē dzīvojoši, lai gan pateicīgi par jauno asfaltu, ir neizpratnē, kāpēc salīdzinoši nelielajā posmā bija jāizbūvē arī 11 guļošie policisti.

Bez Tabu skatītāja Valda

”Ulbrokā uz jaunuzlieta asfalta ceļa gar dīķi var redzēt tik daudz “gulošo policistu” vienkopus, kā nekur citur! Nu nopietni? Tas ir kaut kāds jaunmodīgais satiksmes organizēšanas rīks? Varbūt ceļazīmes vispār vairs nevajag? Uzskatu, ka tas ceļš tagad ir sabojāts un nav ērts, ne autobraucējiem, ne velobraucējiem vai rolleristiem. Gribētos gan zināt, kas tik “svarīgs” tajā ielā dzīvo, ka varēja tādu kaudzi ar gulošajiem policistiem saorganizēt? “Bez Tabu” gan jau var noskaidrot.”

Arī “Bez Tabu” komanda ceļa posmā saskaita 11 gulošos policistus. Tie izbūvēti ik pēc 50 metriem un ne vairāk kā ik pēc 100 metriem.

Stopiņu novada iedzīvotāja
Dzīvo nostāk no jaunā ceļa

”Bija prieks, ka uzlēja asfaltu, bet tik daudz gulošo policistu! Nu, nezinu. Pie tam, cik tad tur māju. Tas bija pārsteigums visiem!”

Cita iedzīvotāja
Arī neizprot, kāpēc tik daudz ”gulošo policstu”

”Drausmīgi! Es braucu pa [citu] slikto ceļu. Man auto žēl! Kārba vienkārši būs beigta. Vīrs arī brauc pa citu ceļu. Galu galā, tie [ātrumvaļņi] taču arī maksā”.

Tai pat laikā dažs iedzīvotājs, lai gan piekrīt, ka ”varbūt varēja mazāk ātrumvaļņu”, tomēr uzskata, ka tie lieti noder trakulīgu karstgalvju nomierināšanā.

“Bez Tabu” noskaidro, ka taisnā ceļa nogriežņa, kur visbiežāk izbūvēti ātrumvaļņi, malā dzīvo Stopiņu novada pašvaldības amatpersona. Kāda sastaptā sieviete teic, ka konsultējusies ar citiem iedzīvotājiem un secina, ka daudzo ”gulošo policistu” izbūve, iespējams, ir domnieka rīkojums.

Raidījumam izdodas sastapt konkrēto amatpersonu, tāpat “Bez Tabu” uzklausa arī satiksmes eksperta viedokli. Izšķērdība, gādāšana par drošību pārākajā pakāpē vai adekvāts risinājums? Par to sīkāk sižetā.

Foto

TOP komentāri

 • L
  +6 +5 -1

  L

  Sasmējos par čiksi, kas negrib bojāt ātrumkārbu. Dzīvojamā zonā ātruma ierobežojums ir 20km/h, kāda vēl ātruma slēgēšana, ja ievērotu CSN nevis gonkotu, vēsā mierā visu to posmu brauktu ar otro pārneseumu 20km/h, netraucētu ne guļošie, ne ātrumkārba lūztu. Šis tikai pierāda, ka tie guļošie tur ie obligāti, jo par vietējiem ir piekāst uz CSN. Tikai tā var izaudzināt, būtu priecājušies.
 • Guntis Jaunzems
  +3 +3 0

  Guntis Jaunzems

  Malaci vismaz miers un drosáknav kur skriet gribi nolaist tvaiku brauc uz gonku trasi unbrauc ká gribi
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl