Vienas CSDD filiāles darbiniekiem dažādas izpratnes! Topošais motociklists izbrāķēts neatbilstošas jakas dēļ

Jaunieša tuvinieki ir neizpratnē, kāpēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Jelgavas filiālē topošais motociklists nav pielaists atkārtota eksāmena kārtošanai neatbilstoša ekipējuma dēļ, ja, kārtojot eksāmenu pirmoreiz iepriekš tajā pašā vietā ar identisku ekipējumu, nekādus aizrādījumus nebija saņēmis.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Andris Sidoraks

  Andris Sidoraks

  Mana A kategorija beidzās veiksmīgi. Vēl 2016. gadā vispār nevajadzēja pilno ekipējumu. Labi ka viss mainās uz labo pusi drošības pasākumu jomā. Video no eksāmena 2019 https://youtu.be/Q8ZxtAdOJdA
 • Edgars

  Edgars

  Pats mācos vadīt mocīti, nokritu bez atbilstoša ekipējuma, nebija labi, 3 nedēļās ārā no aprites (ātrums bija smieklīgs ap 20 km stundā. Tagad nekāpju uz moča bez ekipējuma.
  CSDD malači, ar kautkādu kurciņu ar kapuci nevar braukt 😁
  Nedariet kā es, sākiet ar ekipējumu sākumā, tad pērciet moci. Tās ar divas neatņemamas sastāvdaļas, tāpat kā braucēja ķermenis....
 • Janis

  Janis

  Ja man nebutu pilns ekipejums diez vai es te tahad vispar ko rakstitu. Pati labaka naudas iztereshana bij uz ekipu. Nav ko tur zelot. Veseliba daudz svarigaka.
 • L.D
 • Zane

  Zane

  Skatījos sižetu un pilnīgi nesapratu to tēvu.Vai tiešām nav prāta pavisam?Pirmo reizi vienaldzīgs darbinieks atļāva kārtot to braukšanu,lai gan zēnam nav sagādāts pienācīgs ekipējums braukšanai ar moci.Tas fāterītis varētu paskatīties slimnīcās ,kādi izskatās pa asfaltu''izsmērēti'' zēni,krītot noplēš drēbes ar visu ādu līdz kaulam.Tad,kad ar paša dēlu var tā notikt-tad raudās.Sūdzība ir pilnīgi nepamatota,varbūt šī aizkavēšanās ir dēlam izglābusi dzīvību,būs laiks padomāt par tērpa un citu drošības līdzekļu iegādi.
 • Laila

  Laila

  Jelgavā CSDD inspektoriem tiešām ir dažādas izpratnes . Arī ar to saskāros.
  Un pēc vēlmes apskatīties video ierakstu, visu laiku gadījās atrunas ,teica lai pazvanu rīt,tad atkal rīt ,tad nākošnedēļ,tā novelkot laiku līdz video vairs nav pieejams .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!