VIDEO! Trafarēts policijas auto pa Siguldas šoseju “laiž” ar visiem 120 km/h! Tiks cauri sveikā bez soda?

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

24 komentāri

Pirms kāda laika likumsargi, sākot izmantot jaunus, netrafarētus spēkratus, uz Latvijas ceļiem sāka ķert tos vadītājus, kuri pārkāpj ātruma ierobežojumus. Šoferīši atbild ar pašu likumsargu uzraudzīšanu!

Kāds skatītājs Bez Tabu iesūtījis video, kurā uz Siguldas šosejas redzams policijas auto, kas pa brauktuvi Siguldas virzienā traucas ar ātrumu pāri 120 km/h. Video sākumā bija redzama zīme, kura pa šo lielceļu atļauj braukt ar maksimālo ātrumu – 100 km/h.

Bez Tabu komanda attiecīgo video materiālu parāda Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietniekam Ansim Pumpuram. Viņš atzīst, ka aculiecinieka fiksētais ir ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums. Kā attaisnojums šajā gadījumā varētu kalpot ieslēgtas bākugunis, taču šoreiz acīmredzot likumsargu steiga nav bijusi tik liela.

Nofilmētais materiāls ir nodots policijas rīcībā, un ir noskaidrota auto numura zīme. Policijas pārstāvis atzina, ka likumsargu varēs saukt pie atbildības disciplinārlietā, kuru noteikti ierosinās, bet ne administratīvi, sodot par CSN pārkāpumu. Jo ātrumu nav fiksējis verificēts radars.

Foto

24 komentāri