VIDEO! Trafarēts policijas auto pa Siguldas šoseju “laiž” ar visiem 120 km/h! Tiks cauri sveikā bez soda?

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

24 komentāri

Pirms kāda laika likumsargi, sākot izmantot jaunus, netrafarētus spēkratus, uz Latvijas ceļiem sāka ķert tos vadītājus, kuri pārkāpj ātruma ierobežojumus. Šoferīši atbild ar pašu likumsargu uzraudzīšanu!

Kāds skatītājs Bez Tabu iesūtījis video, kurā uz Siguldas šosejas redzams policijas auto, kas pa brauktuvi Siguldas virzienā traucas ar ātrumu pāri 120 km/h. Video sākumā bija redzama zīme, kura pa šo lielceļu atļauj braukt ar maksimālo ātrumu – 100 km/h.

Bez Tabu komanda attiecīgo video materiālu parāda Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietniekam Ansim Pumpuram. Viņš atzīst, ka aculiecinieka fiksētais ir ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums. Kā attaisnojums šajā gadījumā varētu kalpot ieslēgtas bākugunis, taču šoreiz acīmredzot likumsargu steiga nav bijusi tik liela.

Nofilmētais materiāls ir nodots policijas rīcībā, un ir noskaidrota auto numura zīme. Policijas pārstāvis atzina, ka likumsargu varēs saukt pie atbildības disciplinārlietā, kuru noteikti ierosinās, bet ne administratīvi, sodot par CSN pārkāpumu. Jo ātrumu nav fiksējis verificēts radars.

Foto

TOP komentāri

 • Vjačeslavs Kataļikovs
  +4 +2 -2

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Nezinu, video autoram no tā vieglāk palika? Ko, tad pats airē uz tiem 120 km/h? Priecājies, ka netraforētā ekipāža neuzsēdās astē. Neredzu nekādu pārkāpumu, ka 120 km/h. Nevar piekrist, ka CP soda par braukšanu uz 110-120 km/h. Ja jau virs 120, tad jā! Pat pilsētās (apdzīvotās vietās nesoda ja brauc lidz 60km/h) pateicoties tādiem AKTĪVISTIEM varēs braukt zolīdi 50km/h un 90 (100) km/h.
 • Juris Kante
  +2 +2 0

  Juris Kante

  Policijai jāpāriet uz Žiguļiem, tvarstot likumpārkāpējus,tie nevarēs tik ātri pabraukt.
 • Pauls Kļaviņš
  +2 +2 0

  Pauls Kļaviņš

  Visiem sen skaidrs ka 120km/h ir elementārs ātrums vasarā uz sausa ceļa, ja neēd un neraksta īsziņas...tikai mums nez kādēļ jālūdzas lai liek normālas ātruma zīmes. Vācijā viņam vispār neirobežotu ātrumu uz bāņa...tad ir jēga pirkt ātru auto un rūpēties par to.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl