“Vai tiešām nebūtu jābūt uzmanīgākiem?” Valmierieši ziņo par bīstamu gājēju pāreju

17. septembra vakarā Valmierā uz Rubenes ielas gājēju pārejas noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīna notriekusi gājēju. Apkārtējie iedzīvotāji piebilst, ka šis nav vienīgais negadījums, kas noticis tieši uz “zebras”, tāpēc uzskata, ka tā ir gājāmgājējiem nedroša.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • 123

  123

  Lai veselība notriektajai kundzei, bet šoreiz man ir žēl arī autovadītāju - pati braucu tieši ap to pašu laiku. Notriekšanas virzienā autovadītājiem spīdēja acīs saule un slapjais asfalts, tur gribēdams labi nevarēja saredzēt gājējus. Jā, protams, tante nav vainīga, bet ziniet - pilni kapi ar šiem “man bija taisnība” cilvēkiem. Labāk 5x ilgāk pastāvēt un iet pāri, kad auto jau ir apstājies nekā iet pāri, jo man ir priekšroka, sava veselība ir svarīgāka par taisnību. Valmierā ir vairākas tādas pārejas, kas kļūst pilnībā nepārredzamas saulaini krēslainā laikā - pie tām tad bez maz vai jāapstājas, jāpalūr pa logu ar galvu ārā un tad tik jāturpina ceļš.
 • Opis

  Opis

  Ziniet Valmierā dažkārt liekās ka gājējiem ir vairākas dzīvības, jo uz gājēju pārejām metās virsū bez apstāšanās pat galvu neagriežot! Satiksmes noteikumos ir teikts: Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju vietās, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību!!!!!!!
 • Pelīte

  Pelīte

  Kāda jēga notām pastiprinātām gaismām.Pulkstens 6 no rīta eju uz darbu.Tieku līdz bērnudārza stūrim,visas lielās gaismas nodziest.Tad kad pulkstens rāda 6.30 tad viņi izdomā pie MINI RIMI uzdzēst gaismas un tikpat ātri nodzēš.Arī ejot stpakaļ no darba ir diezgan ilgi jāgaida kamēr kāda mašīna apstājas un tikai tad droši var iet pāri,bet nevienam no Valmieras priekšniecības tas neintresē.
 • Matīss

  Matīss

  Pie mums Cēsīs tādas problēmas ir mazāk, jo ielas ir paredzētas gājējiem nevis transportlīdzekļiem un uz ielām gājēju pārejas ir iekārtotas tik bieži ka automašīnu vadītāji vairāk bremzē nekā brauc..
  Tikai nesaprotu kāpēc resursus tērē gājēju pāreju ierīkošanai - lētāk taču būtu uzstādīt dzīvojamās zonas zīmes no visām pusēm iebraucot pilsētā..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!