“Vai tiešām nav citu variantu, kur trenēties?!” Autovadītāja fiksē bīstamu situāciju pie “Sēnītes”

Uz Vidzemes šosejas aiz Garkalnes “Bez Tabu” skatītāja visai ilgi braukusi aiz riteņbraucēju kolonnas, un satiksmes dalībniece jautā – vai tiešām nav citu variantu, kur trenēties, piemēram, izvēloties citu maršrutu, jo šajā situācijā braukšanas ātrums bija ap 45 kilometri stundā, bet atļautais – 70.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • name

  name

  Respektēju tos, kam ir iegūtas tiesības (tātad zin ceļu satiksmes noteikumus). Pieļauju, ceru nepareizi, ka lielākā daļa riteņbraucēju tiesības braukt ar velosipēdu nav CSDD nokārtojuši.
 • Kuka

  Kuka

  Ja jau riteņbraucējiem uz ceļiem ir tādas pašas tiesības kā autovadītājiem,tad kāpēc viņiem nav arī tādi paši pienākumi ievērot CSN??? Auto moto braucēji stāv un gaida zaļo luksofora signālu arī,ja brauktuve brīva,bet velo turpina ceļu vēsā mierā un uzskata,ka uz viņu tas neattiecas. Ir vēl viena sērga velo braucējiem-mūzikas austiņas ausīs ar skanošu mūziku,ka nedzird un neredz,kas notiek aiz muguras un gar sāniem,jo nav jau arī uz stūres sānu skatu spoguļu. Nav ne mazākās vēlmes cienīt bezkaunīgus velobraucējus. Arī viņu attieksme pret kājām gājējiem gan lieliem,gan maziem ir vienkārši nepieļaujama!!!
  • Austris

   Austris

   Ir tik neparakstāmi aprobežoti apgalvot, ka tikai lūk riteņbraucēji ir bezkauņas tā itkā tā būtu cita suga kā kaķis un suns ar savām rakstura iezīmēm. Vai neesi nekad redzējis nevienu auto vai gājēju, kurš šķērso ceļu pie sarkanās gaismas? Vai pats arī nekad mūžā neesi kā gājējs pārgājis pie sarkanā? Riteņbraucējs, auto vadītājs, gājējs tie visi ir cilvēki - gan bezkaunīgi, gan pieklājīgi. Tas būtu tas pats kā pateikt es redzēju vairākus gājējus ar Nike kedām, kuri pāriet pie sarkanās gaismas, tātad visi cilvēki, kuriem ir Nike kedas ir bezatbildīgi un viņiem nav tiesību atrasties uz ielas... Visiem CILVĒKIEM ir vienādas tiesības uz ceļa. Tas, ka kāds indivīds uz velo neievēro likumus nepadara visus riteņbraucējus par noteikumu neievērotājiem.
 • ???

  ???

  Bildē redzu taisnu ceļa gabalu, jautājums - kāpēc nedrīkst apdzīt?
  • !!

   !!

   Jo ir nepārtraukta līnija.
   Un satiksme ir tāda, kur pretī principā visu laiku brauc mašīnas.
 • KKK

  KKK

  Un ko šis "novērotājs" teiktu ja pa šo ceļu pārvietotos trakstortehnika ar ātrumu 35-40 km/h ???
  • do no

   do no

   Principā, ja trāpas normāls traktorists viņš nobrauks malā lai palaistu garām mašīnas, ja būs sakrājusies čupa ar mašīnām,bet šitie diezvai.
  • Viedoklis

   Viedoklis

   Traktortehnika pārvietotos, jo tā ir nepieciešamība nokļūt līdz noteiktam mērķim pa šo ceļu, bet treniņa vietu riteņbraucēji var izvēlēties citu
   • Atbilde
   • ACB

    ACB

    Piemēram, tādu kur brauktuvi neapgrūtina ceļa remonts!?!
   • pujacs

    pujacs

    Mašīnu nopērk bet pēc noteikumiem nevēlas spēlēt... Un autovadītāji arī var izvēlēties citu maršrutu..
   • ahujenais bembis

    ahujenais bembis

    a, kas Tev liek domāt, ka šie nepārvietojas no punkta A līdz punktam B pa vienīgo iespējamo maršrutu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!