“Vai nav bail, ka nositīsies? Salaspils pašvaldība: Nu, provokācija!” Bīstams līkums ar grāvjiem apdraud iedzīvotājus

Salaspils novada iedzīvotājus satrauc ceļa posms ar bīstamu 90 grādu līkumu, kam abās pusēs ir dziļi grāvji. Grāvjos iegāzušās daudzas automašīnas, stāsta iedzīvotāji, rādot arī fotoattēlus, kuros iemūžinātas avārijas. Iedzīvotāji pieprasa pašvaldībai reālus drošības risinājumus. Pašvaldībā jautājumu  – vai nav bail, ka kāds, avarējot grāvī, var nosisties? –  sauc par provokāciju un skaidro, ka nauda infrastruktūras sakārtošanai tiekot tērēta atbilstoši prioritāšu sarakstam.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Ilze

  Ilze

  Tagad taisa jaunu ceļu no Tinužiem uz Ikškili.Celš ir ļoti šaurs un pa malam rok milzigus gravjus lai cilveki nositas.Kads idiots ir to izdomajis nau ne jausmas.
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Smieklīgi ir tas, ka 21. gs. cilvēks vairs nemāk izbraukt ceļa līkumu, un tāpēc ir jāsūdzas plašsaziņas mēdījiem.
  • Cilvēks

   Cilvēks

   Te, man liekas, iet runa par domes attieksmi pret iedzīvotājiem. Un lai cik dīvaini nebūtu, bieži problēmas atrisinās......
 • janis

  janis

  aunapieres! uzliek zimi “sasaurinats cels” un uz vienu pusi, lai dod celu un nav nekas japaplašina. nav jau tik noslogots cela posms
 • Re kā!

  Re kā!

  Izbrauc ar 5 km./h šo līkumu un nekādas galvassāpes! Var uz brīdinošām zīmēm norādīt kaut 10 km./h ātrumu,kuri ievēros tie pabrauks sveikā šim līkumam. Ziemas ceļi kļūdas nepiedod! 🚧🚗🚔🚒🚑
 • tak

  tak

  Lai tak beidzot aptaisa tiem likumiem un gravjiem setinas dzelzs betona rinki!
 • Ieva

  Ieva

  Ar ko pilsētnieki atšķiras no iedzīvotājiem, kas dzīvo ārpus pilsētas? Vai tad tiem cilvēkiem nevajag kvalitatīvus dzīvošanas apstākļus? Pilsētā izgaismo ielas, apstāda ar košumkrūmiem, visie gandrīz līdz slieksnim pat zāli nopļauj. Te it runa par drošību.
 • Inga
  +11 +11 0

  Inga

  Tas ir raksturīgi ceļu uzturētājiem - tā vietā, lai ceļu labotu, salikt zīmes ar minimālo ātrumu... smieklīgi...
  Vai tiešām nevar veikt elementārus drošības pasākumus bez ceļa pārveides? Lai komunālais dienests uztaisa kaut vai pagaidu nožogojumu, ja jau nauda tuvākajā laikā nav paredzēta.
  Un, par ceļu drošību tiešā veidā liecina auto avārijas. Kaut kā neatceros, ka tādas bija uz tikko svaigi uztaisītās Lauku ielas. Nevajag "zīmēties" pilsētas centrā, bet labot to, kas tiešām bīstams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!