“Uzvedas kā varenākais karalis!” Jēkabpilī policists “uzkundzējies” pār koplietošanas stāvvietām, nesmādē arī “parkošanos” uz ietves

Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa likumsargs Ivars Čevers “uzkundzējies” pār blakus daudzdzīvokļu mājām esošajām autostāvvietām, ziņo kaimiņu dzīvokļa saimniece. Lai gan likumsarga ģimenes iecienīto (tuvāko viņa dzīvokļa logiem) “kabatu” ar dažām auto novietnēm iekšpagalmā var izmantot ikviens, redzot, ka tajā spēkratus novieto citi, policists sparīgi aizrāda. Ārpus darba laika, izmantojot dienesta stāvokli, mācījis, kā “pareizi” būtu lietojamas koplietošanas autostāvvietas. Nesen pēc tam, kad policists vēlu vakarā kaimiņam lūdzis pārdzīt automašīnu no šīs “kabatas”, bet likumsarga pieprasījums ticis noraidīts, mitekļa durvis nosmērētas ar smacīgu vielu. Dzīvokļa īpašniece tajā vaino policistu, jo arī iepriekš pēc konfliktiem par konkrētajām stāvvietām īpašums esot, piemēram, apmētāts ar olām. Kā iemūžināts aculiecinieku fotoattēlos, citkārt policists pat gaišā dienas laikā nekautrējas novietot dienesta automašīnu un ģimenes spēkratu uz ietves, lai būtu pēc iespējas tuvāk savai kāpņu telpai, ja viņa iecienītā “kabata” ir aizņemta.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!