“‘Uzvedas kā kaut kāda ministre!” Viļānu deputāte bloķē satiksmi iekšpagalmā, policisti jandāliņā bezspēcīgi

Daudzdzīvokļu namu masīvā Viļānos vietējās domes deputāte Jevdokija Šlivka, nostājoties pa vidu ceļam, kas ved gar daudzstāvu namu, kurā pati dzīvo, bloķē transportlīdzekļu satiksmi, tādējādi kavējot kaimiņu no citiem apkaimes namiem nokļūšanu līdz dzīvesvietām. Savu rīcību deputāte pamato ar savdabīgu argumentāciju, viņas ceļu satiksmes noteikumu izpratni un pārliecību nespēj satricināt pat aizkavēto iedzīvotāju piesaistītie policisti un autoskolas instruktors.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Европеец

  Европеец

  Без табу,доведите дело до конца,за что уволили полицейского,это произвол конкретного депутата
 • Rūta

  Rūta

  Prasās pēc neatkarīgas pārbaudes, sakarā ar to, kādi vēl nepopulāri lēmumi pašvaldībā pieņemti tikai pateicoties Jevdokijas bļaušanai un iegribai!!!!
 • Ilžuks

  Ilžuks

  Tikai diemžēl pēc šī notikuma Viļānu dome atlaida Pašvaldības policistu ,un deputatei, kas ir kuku nekas neko un pie vietas nevar nolikt ,bēdīģi.
 • Zakis

  Zakis

  Ko baidās izsaukt evakuatoru un mašīnu aizvelk projam likumi ir visiem viens vai esi deputāts vai ministrs vai sētnieks jāievēro ir tādai svidrai bija protokols sastādīts par ātrumu pārkāpšanu ja nemaldos ja cīnāmies tad līdz galam sauciet ara evakuatoru noliecies viņu pie vietas
 • Liene

  Liene

  Iespējams, ka kaut kas tajā visā pārspīlēts, un trāpījās ne tiem, kas pelnījuši,bet kā tad Jūs atrisinātu situāciju, kad jūsu mājas pagalmu visi izmanto kā caur brauktuvi? Turpat spēlējas bērni un turpat kāds vienkarši brauc cauri un ne jau uz 30 km/h. Vai kaut kam jānotiek, lai meklētu risinājumu?
  Tie kas dzīvo Viļānos taču saprot, ka viss tas pasākums ir tilta remonta dēļ, liela daļa ne jau dzīvo tajās mājās, bet saīsina ceļu.
  • Anonīms
   • Liene

    Liene

    Tu dzīvo šajā mājā? Tavi bērni spēlējas šai pagalmā? Vai arī ja runa ir par mazpilsētu, tad tur mašīnas nebraukā.
    Iedomājies, arī nekurienes vidū cilvēkiem ir mašīnas!
    Es nerunāju par deputāti kā peronību, es runāju par to situāciju.
    Ja jau visiem atļauts izteikties, tad es arī atļāvos iztekt viedokli, ka negribētu, ka manu pagalmu izmanto kā caur brauktuvi.
 • Rūta

  Rūta

  Diemžēl ne visi zina kā viņa tika domē. Darbavietā par viņu balsoja, tikai tāpēc, ka jau ir noguruši no Jevdokijas psihozēm un bļaušanas ar domu, ka mazāk viņu redzēs. Bet parastie vēlētāji, kuru pārsvars katrā vietā ir pensionāri un cilvēki ar karstākām asinīm, uzskata, jo skaļāk bļaustās, jo vairāk saprot. Drīzumā būs jaunas vēlēšanas, mums pašiem, vietējiem ir jāpadomā! Pie tā visa, priecājos, ka Jevdokija netika Saeimā (arī tur viņa startēja un cerēja būt par finanšu ministri), citādi būtu kauns visam pagastam ;)
 • Jurka

  Jurka

  Šitā viena no tām kas noviltoja vēlēšanas, visi kas komisijā jau 2 gadi bija iebiedēti, ka tiks atlaisti, datorščiks izdarīja visu kā vajag, rezultātā uzvara 😁 padzēruši daži labi paši lielās kā noviltojuši vēlēšanas
 • Jānis Ancāns
 • Latgalīts
 • Anonīms
  +15 +15 0

  Anonīms

  Tie ir vēl sīkumi, ko šī “dāma” atłaujas Viłānu pilsētā!!!!! Un neviens nevar viñu likt vietā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!