“Uzbrauca “BMW”, labi, ka bija piparu gāze!” Pārdaugavā ik rītu brauc pa ietvi, apdraudot gājējus

Pārdaugavā dzīvojošie rīdzinieki ziņo par absurdu situāciju uz vienas no galvaspilsētas ielām: katru rītu tur pa gājēju ietvi brauc daudzas automašīnas, reāli apdraudot gājēju drošību. Arī “Bez Tabu” komanda novēro, kā automašīna uztriecas gājējam, bet turpina braukt tālāk. Absurdā situācija ir nesakārotās satiksmes organizēšanas sekas, kuras atbildīgie no Satiksmes departamenta pat negrasās novērst.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Raimis Mals

  Raimis Mals

  taa jau nav shoferu vaina ,bet to cilveeku vaina ,kuri nespeej to izlabot hahaa
 • Rīta braucējs Purva ielā

  Rīta braucējs Purva ielā

  TV sižets žurnālistam tāds stipri viltots sanāca. Tos kadrus, kur varēja redzēt, kā paši provocē vadītājus, lai sanāktu “žurnālistikas šedevrs” ir izgriezuši. Situācijas risinājums uz šīs ielas ir vienkāršs, kā 1+1 - abās pusēs “Apstāties aizliegts” zīmes un normāli atbrīvosies iela, lai nav šis ik rīta “kipišs”. Šaubos gan ka iedzīvotājiem šis risinājums patiks, jo savus spēkratus būs jānovieto stipri tālāk no mājām.
 • Zane Rumpe
 • Ineta Būdniece

  Ineta Būdniece

  Roberts Blass varētu ierasties 6 no rīta 100 metrus dziļāk pa Purvu ielu....tur 5 kārtas stāv noparkotas mašīnas, ka pat ar velosipēdu cauri grūti tikt 😁
 • Zane Rumpe
 • Baiba Morica
 • Kristīne Vanaga

  Kristīne Vanaga

  Nu jā pa ietvi braucošajiem vajadzētu iziet veselības pārbaudes un pie psihiatra lai novērtētu garīgo veselību un redzi pārbaudīt nenāktu par ļaunu. Kā var nesaprast, ka brauc pa ietvi???
  Mans komentārs nepatiks tiem,kuri brauc pa ietvēm un gājēju celiņiem.
 • Es

  Es

  Tas satiksmes departaments- interesanti cik no viņiem vispār pārvietojas ar auto- n-tās reizes rakstīts- visu laiku atrunas- standarta frāze "viss atbilst normatīvajiem aktiem" ibio kādiem aktiem ka pie skolām no "zebrām" palikušas 1-3 līnijas, visā Rīgā ceļu apzīmējums gadiem nav atjaunots
 • Glusakovs
 • Andis Feldmanis

  Andis Feldmanis

  Debilas atrunas no RD puses. Kā var nesaprast, ka iedzīvotājiem neinteresē iemesli un atrunas, kāpēc to nevar izdarīt. Viņiem svarīgi dzirdēt kas ir darīts un kādas darbības paredzēts veikt, lai situāciju uzlabotu.
  Vai tiešām pie varas esošie (šajā gadījumā RD darboņi) būs spējīgi domāt tikai tad, kad notiks kārtējā nelaime?
  • Mārtiņš Vītols

   Mārtiņš Vītols

   Guļošo policistu izvietošanu nosaka normatīvi, bet braukšanu pa ietvi tie laikam neregulē.RD laba loģika. :D Pagaidām gan gājēji un braucēji varētu būt savstarpēji saprotošāki, jo no laba prāta neviens uz to ietvi nebrauc un ātrums arī nav tāds, ka varētu apdraudēt.Autovadītāji taču arī nebrūk virsū katram gājējam kurš uzrodas uz braucamās daļas tam neparedzētā vietā.
  • Andis Feldmanis

   Andis Feldmanis

   Mārtiņš Vītols protams, paliek atklāts jautājums: kurš šos normatīvus nosaka in kurš ir atbildīgs par drošas satiksmes organizēšanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!