13 komentāri

Autoceļā Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža 85. kilometrs. Septembrī tur notiek traģiska autoavārija, par kuru stāstīja Bez Tabu un kas varēja nenotikt, ja policija būtu reaģējusi ātrāk. Pēc Bez Tabu savāktās informācijas likumsargi ierosina dienesta pārbaudi, un nu zināmi pirmie rezultāti.

”Uz mirušu cilvēku var novelt visu. Es kā mediķis zinu to, kā tiek ņemtas analīzes. Iespējams ir viss.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā skarbi un neticīgi par notikušo izsakās Inga, kuras vīrs gāja bojā autoavārijā, kuru bija iespējams novērst. Avārija, kas notika septembrī.

Krista, lieciniece

Tā avārija bija notikusi tādēļ, ka viņš aizmiga uz ceļa. Apstājās ceļa vidū, izslēdza gaismas, un otrs auto ar Krievijas numuriem kā brauca, tā iebrauca.

Jo viņš nepamanīja. Otrs auto stāvēja tieši ceļa vidū, ar izslēgtām gaismām.

Tā par traģisko avāriju stāstīja liecinieki, kuri centās palīdzēt vienam no vīriešiem, kurš pēcāk slimnīcā mira.

Traģēdija, kas varēja nenotikt

Šķetinot stāstu, atklājas, ka pirmie zvani no Siguldas par auto, kura kustība pa ceļu ir dīvaina, policijai pienāk pāri desmitiem vakarā. To saņem Rīgas reģiona pārvalde. Seko vēl zvani, policijas nav.

Stundu vēlāk, ap 23.00, cilvēku zvanus sāk saņemt Vidzemes puses likumsargi. Viņi apgalvo, ka uzreiz izsūtītas ekipāžas, bet tās nepaspēj novērst nelaimi. Vai tiešām teju stundas laikā nevarēja pārtvert auto, par kuru ziņoja citi vadītāji?

Kurš ir grēkāzis?

Likumsargi ierosina dienesta pārbaudi, un nu zināmi rezultāti. Pirmie divi zvani tiešām saņemti Rīgas reģiona pārvaldē, uzreiz paziņots ceļu policijas ekipāžai, bet tā tobrīd formē citu pārkāpumu. Vispirms pabeidz rakstīt papīrus, bet tad jau par vēlu.

Valsts policijas iekšējās kontroles biroja priekšniece Ieva Smoča pastāsta, ka pārkāpums konstatēts Vidzemes reģiona darbinieka rīcībā. Tas nav laikus reaģējis, izsūtot pieejamos spēkus auto pārtveršanai. Pārbaude vēl turpinās.

Man atliek secināt, ka mūsu policija dara tā, kā vajag viņiem

Avārijas liecinieki Bez Tabu stāstīja, ka bojāgājušais bijis pamatīgā alkohola reibumā. Policijas informācija liecina, ka ekspertīzēs konstatēts, ka vīrieša asinīs ir bijušas teju trīs promiles alkohola. Atraitne tam kategoriski nepiekrīt un ir skarba izteikumos.

Man atliek secināt, ka mūsu policija dara tā, kā vajag viņiem. Lai likumsargi man nosauc kaut vienu gadījumu, kad bojāgājušais netiek vainots avārijas izraisīšanā. Kaut vienu!

Mirušā vīrieša sieva, būdama mediķe, ir pārliecināta, ka pie vainas ir insults. Tikai pēc notikušā salikusi vienā kopumā to, ko novērojusi vīra veselībā. Sieviete ir gatava cīnīties līdz galam, lai attaisnotu vīra vārdu, un, ja būs nepieciešams, piekritīs pat ekshumācijai, lai veiktu papildu analīzes.

Foto

TOP komentāri

  • Ald
  • emilio
  • Murgs
    +6 +3 -3

    Murgs

    Nu tak cilvēks, kam insults, uzreiz nobrauc malā un zvana ārstiem, bet iereibis taisa šādus pigorus, pie tam asinīs konstatēts alkphols..ko vēl spriest

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl