Tukumā policijas automašīnas traucē citiem autovadītājiem

Pagājušajā gadā blakus Valsts policijas iecirknim Tukumā atvērta pirmsskolas izglītības iestāde, kurai regulāri jāpiegādā dažādi pārtikas produkti. Kravas automašīnas vadītāji nevar aizbraukt līdz bērnudārzam, jo pie iebrauktuves teritorijā novietoti likumsargu spēkrati.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Krisster

  Krisster

  Atrodiet Polocistiem citas telpas un viņi tur vairs neliks savas automašīnas.
 • Anda Fridrihsone
 • Debīliķis
 • Elīna

  Elīna

  Kur tad policijas cilvēki turēs savas mašīnas!? Neredzu tur pārkāpumus. Lai šoferis iemācās ar pakaļpusi braukt, tad nebūs problēmas iebraukt. Un uzskatu kad ne policijas mašīnas traucē, bet gan esošo veikalu blakus mašīnas traucē kuras nostājas gar ielas trotuāru pilna rinda pie kāzu veikalā, bet piekasamies policijas iecirknim. Gadu gadiem viņas tur ir un netraucēja, tur taču vienmēr ir bijs kas ar skolu saistīts, tur bija Speciālajai skolai kopmītnēs gadiem, bet tad neviens nesūdzējās. Beidzat cilvēki problēmas meklēt, sākumā sākārtojat sev visu apkārt un tad lienat svešā teritorijā!
 • :D

  :D

  Ja nejēdz braukt ar kravinieku tad lai nedara to. Tur ērti puspiekabi varētu iestumt un tikt āra
 • Pfff

  Pfff

  Viņi vienmēr tur ir likuši, kādēļ lai vairs neliktu? Tad jau varam sūdzēties par daudzām iestādēm, jo mums kā parasti daudz kas nepatīk un neapmierina.
 • Maziņais

  Maziņais

  Lielie profi pastāstiet lūdzu kas mainīsies kad tās strīpas tur savilks? Vai tad pēkšņi lielās pārtikas mašīnas varēs iebraukt.
  Un kāpēc tik pat liela mašīna kura tur piegādā kurināmās granulas tur var iebraukt,bet pārtikas mašīnas nevar.Un vai sižeta autors paskatījās vai tur vispār smagajai mašīnai ir kur palikt.
  Tā jau parasti ir vispirms dara,bet pēc tam domā...
 • ...

  ...

  Pēdējā laikā, policisti sāk pa daudz izlaisties. Viņi ir stingri jāsoda par savām izdarībām!
 • .

  .

  Iepriekšējo reizi kad Bez tabu bija atbraukuši uz Tukuma policiju ievēroju,ka savu transportu arī bija nolikuši tāpat kā policijas darbinieki.Tad ar ko atšķiras Bez tabu no policijas?
 • Interesanti.

  Interesanti.

  Moto skan "Musu darbs - Jusu drosibai!", bet kas notiks gadijuma, kad izcelsies kada uguns nelaime, un konkretaja teritorija bus jaiebrauc ugunsdzeseju brigadei? Ja pat kravas auto nevar iegrozities, kur nu vel ugunsdzeseju masina.

  Bet nu, ka jau ieredni, skabargu citu darzina redz, ziloni sava aci - ne. Butu uzlicis sodu un tad varbut ari domatu, nevis - iet un meklet apzimejumus - ja nodzisis - tad apzimejuma NAV! Tas ta pat - ja nolauzta zime, tad sodu likt nevar, tas nekas, ka visi zin ka zime tur ir bijusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!