Topošie autovadītāji apšauba CSDD eksāmena figūras – kases aparāta lietderību!

11 komentāri
Topošie autovadītāji apšauba CSDD eksāmena figūras – kases aparāta lietderību!

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kāda skatītājas, kura ir sašutusi par Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) notiekošo braukšanas eksāmenos.

Proti, viens no uzdevumiem, ko nepieciešams izpildīt ir pareizi izpildīt tā saucamās ”figūras”, bet skatītāja stāsa, ka to labi gribēdams pat nevar izdarīt.

Braucot uz priekšu ar vienmērīgu ātrumu, piebraukt pie kases automāta un apturēt transportlīdzekli, pa atvērtu logu pieskarties kases automātu aizvietojošajam elementam ar kreiso roku bez atraušanās no sēdekļa – šādi veicams uzdevums CSDD gala pārbaudē.

”Ir divi mēģinājumi. Pirmajā, braucot klāt, man sanāca atraut muguru, lai aizsniegtu to pogu. Pateica, ka mēģinājums nav ieskaitīts. Otrajā reizē es jau biju sastresojusies, ļoti lēnām braucu klāt, mēģināju saskatīt, cik maksimāli tuvu es varu piebraukt aparātam. Lēnām ripojot, automašīna uz kādām 2, 3 sekundēm apstājās. Viņš [inspektors] teica, ka, tā kā mašīna ir apstājusies, tu vari nemaz nebraukt klāt, un es izkritu,” stāsta skatītāja.

 

Puņķi un asaras – eksāmens beidzies neveiksmīgi. Teju 40 eiro vējā.

Kā uzskata CSDD pārstāvis, normālā situācijā kases aparātiem jābūt aizsniedzamiem, sēžot auto salonā, līdz ar to process noris ātri, neveidojas sastrēgumi. Tomēr tai pat laikā novērojam, ka, piemēram, iebraucot Jūrmalā ierīces ir augstas, vairāk piemērotas apvidus auto. Nereti pat jāizkāpj no spēkrata, gribi to vai nē.

 
 

Video

11 komentāri