Tirgus teritorijā ieslēdz automašīnu un ļauj tai piekļūt tikai nākamajā dienā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

22 komentāri

”Vidzemes tirgus” stāvlaukumā automašīnas novietošana ir vairāk nekā divas reizes lētāka nekā spēkrata novietošana ielas malā. Stāvlaukums atrodas nepilnu 200 metru attālumā no Dailes teātra ieejas, tādēļ savus spēkratus šajā stāvlaukumā nereti novieto arī izrāžu apmeklētāji.

Mikus ar sievu darba dienas vakarā steidzās uz izrādi Dailes teātrī. Brīvu stāvvietu ielu malās teātra tuvumā atrast neizdevās, un tad pāris ieraudzīja lielu ”P” burtu, kas apzīmē stāvvietu. Stunda stāvlaukumā izmaksā 70 centus, kamēr automašīnas novietošana ielas malā pirmā stunda izmaksā jau 1,50 eiro.

Pēc izrādes pāris devās uz automašīnu, taču līdz savam spēkratam tā arī netika. Ieeja tirgū bija aizslēgta, līdz ar to pāris nevarēja piekļūt automašīnai.

Mikus
PALICIS BEZ AUTOMAŠĪNAS

”Nekur nav norādīts, ka teritorija vakarā tiek aizslēgta, ka nav iespējams ar automašīnu izbraukt no tirgus. Mēs meklējām apsargu pie trīs tirgus vārtiem, kā arī ar pulti slēgāju mašīnas gaismas, taču nekāda reakcija nesekoja.”

Pāris dzīvo 50 kilometru attālumā no galvaspilsētas. Līdz pēdējam autobusam bija atlikušas vien 20 minūtes. Nejauši sastapts taksometra vadītājs, kurš atteicās pieņemt maksājuma karti, piekrita pāri līdz autoostai aizvest par vienīgajiem kabatā esošajiem diviem eiro. Jau nākamajā dienā Mikus zvanījis Vidzemes tirgus administrācijai ar ieteikumiem, taču, maigi sakot, netika uzklausīts.

”Rīgas Centrāltirgus” pārstāve Zane Lapko raidījumam ”Bez Tabu” norāda, ka ”Vidzemes tirgus” ir iznomāts SIA ”Kaufmann Concepts”, tādēļ visi interesējošie jautājumi jāuzdod nomniekiem, ne pašvaldības uzņēmumam.

Darba dienas vidū ”Vidzemes tirgus” administrācijas telpās izdodas sastapt vien kādu kungu, kurš norāda, ka ir kontrolieris. Vīrietis lauzītā latviešu valodā norāda, ka ”nav neviena”. No teiktā noprotams, ka viņš atstāts ”par galveno”.

SIA ”Kaufmann Concepts” pārstāvis

”Netraucējiet, lūdzu, ja? Es nekomentēju. Jūsu traucat manu darbu, ja? Šeit nav stāvvietas, šeit tirgus. Iebrauc un paskaties – tarifi un noteikumi. Viss.”

Tirgus administrācija izskatīs iespēju precizēt informāciju, ka stāvlaukumā esošajām automašīnām nav iespējams piekļūt pēc tirgus darba laika beigām.

Foto

TOP komentāri

 • Margarita!
  +4 +4 0

  Margarita!

  Šī stāvvieta ir paredzēta tirgus apmeklētājiem - šis ir galvenais bonuss kādēļ es iepērkos tieši Vidzemes tirgū ne kur citur. Ļoti ērti iebraukt ar auto iepirkties un doties tālāk. Teātra apmeklētājiem jāmeklē citas opcijas - tas taču ir skaidrs. Ja dēļ šīs ažiotāžas celsies turgus stāvvietas cena - tas vairs nebūs forši.
 • Es esmu
  +3 +3 0

  Es esmu

  Man arī patīk tas tirgus tikai iebraukšanas opcijas dēļ, ka var iebraukt , iepierkties ātri un braukt prom. bet tādu gudrīšu dēļ var pacelt iebraukšanas maksu vai vispār aiztaisīt ciet.
 • mikus
  +2 +2 0

  mikus

  Mozus..... Uz teatri neej 100% ja iedomajies ka tur var salikt ap 100auto.
  Otrakart pat ja nedzivo Rīgā ir visiem skaidrs ka tirgus laiks sakrit ar veikala darba laiku. Piemeram tirdzniecibas centrā alfa ar laikam pec 22.00 nevar likt mašinu jo ir skaidrs ka sledz ciet P

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl