2 komentāri

Rīgas dome nolēmusi gada beigās dāsni prēmēt savus darbiniekus, atvēlot tam divus miljonus eiro. Pie 60 tūkstošu eiro “kumosa” tiks arī Satiksmes departaments, kas atbildīgs par Krišjāņa Barona ielas haotisko rekonstrukciju, kuras kvalitāti apšauba jau šodien.

Tāpat šaubu ēnu remontdarbiem met Bez Tabu atklātais. Lai gan savulaik Rātsnama saimnieki un Satiksmes departamenta priekšnieki solīja, ka neviens Barona ielas kultūrvēsturiskais bruģakmens nepazudīs, Bez Tabu pierādījis pretējo – bruģakmeni, kas atstāts bez uzraudzības ielas malā, zadzis pat taksists, iekraujot to darba automašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noskaidrots, par zādzību Valsts policija taksistu sodījusi ar piespiedu darbiem, darba devējs padoto patriecis uzreiz pēc Bez Tabu uzrādītajiem pierādījumiem, tomēr bruģi taksists nav atdevis īpašniekam – Satiksmes departamentam.

Foto

Kā informē departamentā, garnadzis esot par to samaksājis, jo nav bijusi iespēja atdot vēstures liecību – to realizējis. Līdz ar to secināms, ka apgalvojums “neviens bruģakmens nepazudīs”, ir aplams.

Iedzīvotājs, kurš vēlas palikt anonīms, raidījuma redakcijā iesūtījis fotoattēlus, kuros iemūžināti, iespējams, tieši zagtie bruģakmeņi. Tie iestrādāti kāda nama piebraucamajā ceļā Jūrmalā. Fotoattēlu autors ir pārliecināts, ka bruģis tur nogādāts taisnā ceļā no Krišjāņa Barona ielas.

Bez Tabu attēlus uzrāda arī Satiksmes departamentā, tomēr tur skaidro, ka nevar viennozīmīgi spriest par fiksētā izcelsmi, jo šādu bruģi kā segumu izmanto vairākās Latvijas pilsētās.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl