Taksisti satraucas par Baltic Taxi lobēšanu Positivus festivāla laikā

0 Komentāru
Taksisti satraucas par Baltic Taxi lobēšanu Positivus festivāla laikā
FOTO: LETA

Pilnā sparā sākusies vasaras festivālu sezona, un atpūtnieki meklē veidus, kā nokļūt uz festivāla vietām un atpakaļ. Varianti ir dažādi – braukt ar privāto auto, sabiedrisko transportu vai taksometru. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no taksometru vadītājiem, kuri nav mierā ar Positivus festivālā ieviesto kārtību. 

Festivāla Positivus sadarbības partnera – lielkompānijas Baltic Taxi – spēkrati varēs atrasties festivāla teritorijā un turpat arī uzņemt klientus.

Lai nebūtu jāstāv atvēlētajā stāvlaukumā, mazie pārvadātāji varētu novietot spēkratus un gaidīt klientus turpat pie festivāla teritorijas, uz šosejas, bet tur ir uzstādītas ceļazīmes, kas aizliedz apstāties.

”Realitāte ir tāda, ka Baltic Taxi ir turpat, bet pārējiem atļauts stāvēt ļoti tālu. Peļņa aiziet vietējiem gar degunu. Un, ja neatļauj stāvēt ceļa malā taksometriem ar licencēm, tad viņi nezina, kā rīkoties. Šis ir jautājums par satiksmes drošību uz šosejas A1. Un to taksistu būs tik daudz, lai reāli apdraudētu drošību,” raidījumam Bez Tabu atklāj sašutis taksometra vadītājs.

Tikmēr Baltic Taxi vadība ar pastāvošo kārtību ir mierā. Un kā nu ne, ņemot vērā, ka ir gan resursi, lai gan iepriekš izreklamētu savu pakalpojumu un atrastos nemitīgā kustībā, gan atrašanās blakus atpūtniekiem arī atvieglo dzīvi.

Pirms šo papildzīmju uzstādīšanas būs konsultācijas gan ar Valsts policiju, gan ar Latvijas Valsts ceļiem par satiksmes ierobežojumiem. Es pieļauju, ka, tā kā deviņus gadus ir bijusi šī kārtība, tad, iespējams, šī kārtība varētu būt tāda pati.

Video

0 Komentāru