Vīrietis līzingā iegādājas automašīnu vienā no Rumbulas plačiem, kur par spēkratu ”dzied slavas dziesmas”. Vēlāk atklājas būtiski spēkrata defekti. Par tirgotāja nekaunību izbrīnīts arī auto servisa pārstāvis, kurš secina, ka ”iesmērēts” satiksmei bīstams auto.

Atpakaļ uz rakstu

80 komentāri

 • PLATC AUTOKOMPLEKS

  PLATC AUTOKOMPLEKS

  Pilnīgas muļķības, pirmkārt automašīna maksāja 3750 eur, otkārt automašīna neatradās tirzniecības vietā " Autokompleks".Ja pircējs būtu izrādijis interesi pārbaudīt automašīnu autoservisā, vai kā šeit norādīts pacelt uz pacēlāja, klientam nebūtu neviens atteicis.Tieši otrādi būtu ieteikuši kur tuvāk un ātrāk to var izdarīt.
  Visas automašīnas kas atrodās "Autokompleks" ir pārbaudītas un ar garantīju.
  Par ko Bez Tabu noklusē, kaut viņiem tas bija pateikts viņu slēptajā intervijā. Viņi uzskatīja to nerādīt, jo viss drīzak strādāja pēc pasūtijuma.
  Par to ka mašīna izrādījās ar defektiem, ta nav mūsu vaina, jo automašīnu atveda saimnieks, mēs kā firma piedāvajām palīdzēt ar līzingu un automašīnas pārakstīšanu. Automašīna tirzniecības vietā neatradās. Par to Bez Tabu neuzskatīja ka būtu jāstāsta. Jo tā ir taisnība. Un tagad lemjiet paši, kādas godīgas intervijas Bez Tabu taisa, šajā gadijumā žurnālists Roberts.
  • Ha ha ha

   Ha ha ha

   Aitu cirpēji beidzot atbildējuši. Ka viniem vēl nav kauna kautko rakstīt šeit fui fui fui. Nokaunās vienreiz tak. Un adzīstat savu vainu.
 • KMG

  KMG

  Pat Lietuvieši ir godigaki jau otro vaği nopirku leišos vienu kauņā otru klaipēdă nevienas problēmas vis pilnīgā kărtībā .Mainiju tikai zobsiksnas un eļļas,filtrus.Ar otro auto jau gadu braukājam.
 • KM
 • Iegāde

  Iegāde

  Nesaprotu, kā tā vieta vispār vēl eksistē?! Žēl, ka tomēr atrodas pircēji tur!
 • ese

  ese

  vienu gadu mēs ar pirkdami vojadžeru tur pamatīgi iegrābāmies. bet nu pareizi jau saka, ka ja ir aita tad vajaga tik cirpt. tagad esam gudrāki :D
 • Viedais

  Viedais

  Ir aitas, būs cirpēji.
  Kādam bumbierim ir jābūt lai vispār tērētu 4.5k uz 14 gadu vecu mašīnu?
 • dele

  dele

  Paskatoties uz to sēdekli ir viss skaidrs, ka tur noteikti nav braukts tikai svētdienās uz baznīcu.
 • Janis Bruveris
 • Dusmīgais

  Dusmīgais

  Tak nepērciet Rumbulā mašīnas, tur vieni lūžņi un paši plača īpašnieki ir izbijuši cietumnieki. Lohhi jūs esiet, kas tur plāno kko pirkt.
 • xx

  xx

  Nesaprotu,par ko cepties!kādu lūzni ipašnieks ielika rumbulas placi,tādu ari pārdeva.
  nav tak,tikko no Vācijas.kāds sakars Rumbulas placim ar vecu lūzi.Ja pērc auto,un vēl lizingā,var tak nepaslinkot,un zem auto acis iemest,uz servisu aizdzit ja pats neko nesaprot..
  skola maksā naudu!nākošreiz būs gudrāks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!