Tādi strādnieki, ka nu tik! Barona ielas būvnieki sabojā velonovietnē atstātu riteni!

0 Komentāru
Tādi strādnieki, ka nu tik! Barona ielas būvnieki sabojā velonovietnē atstātu riteni!

Ielu būvnieki sabojā svešu velosipēdu un rada 400 eiro lielus zaudējumus. Skarbi, bet tāds ir sausais atlikums pēc kādas darbadienas būvdarbu apsēstajā Barona ielā Rīgas centrā šonedēļ.

Jānis Burba uz darbu Barona centrā ik dienu dodas ar savu velosipēdu, kuru pieslēdz turpat pie ieejas tirdzniecības veikalā. Liels bija vīrieša pārsteigums, kad, izejot no veikala telpām, viņš savu velosipēdu neatrada vietā, kur bija to pieslēdzis.

Patiesībā pazudis bija ne tikai Jāņa divritenis, bet arī pati velonovietne ar visiem pārējiem braucamrīkiem.

Foto

Izrādās, ielas būvnieki nolēmuši velonovietni ar visiem divriteņiem pārnest dažus metrus tālāk. Šāda būvnieku rīcībā, ieliecot rāmi, velosipēdu sabojāja. Tikai vēlāk, aplūkojot novērošanas kameru ierakstu, redzams, ka celtnieki velonovietni pārvietojuši pašrocīgi un nesaudzīgi.

Bez Tabu zināms, ka par darbiem atbildīga akciju sabiedrība Ceļu pārvalde. Sazinoties ar uzņēmumu, saņemts intervijas atteikums, norādot, ka nerūpīgo būvnieku vadība šobrīd atrodas komandējumā.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ilze Dimante, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Šajā gadījumā visa atbildība jāuzņemas būvniekam, jo būvnieks atbild par notiekošajiem būvdarbiem. Tajā skaitā trešajām personām radītajiem zaudējumiem.

Video

0 Komentāru