Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

59 komentāri

Pagūt gan uz darbu Dailes teātrī, gan uz seriāla “Svešā seja” filmēšanas vietu aktrisei Dārtai Danevičai bez automašīnas būtu visai sarežģīti, tālab, lai izbrauktu vai iebrauktu savas mājas pagalmā Stabu ielā, nekas cits neatliek, kā ar savu spēkratu pārvarēt šķēršļu joslu.

Dārtas automašīna nav tā zemākā, taču tik un tā, izbraucot no mājas pagalma, automašīnai atduroties pret stāvo iebrauktuvi, spēkrats sabojāts. Remonta izdevumi, pēc autoservisa aprēķiniem, ir ap pustūkstoti eiro. Aktrise par to ir sašutusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve pārliecināta, ka pēc ielas remontdarbu beigšanas tas vairs neatkārtosies, jo uzbrauktuves būvētas atbilstoši projektam.

Dārta Daneviča gan uzskata, ka ielas remontdarbu laikā domniekiem būtu jāparūpējas par alternatīvu stāvvietu, kur vietējie iedzīvotāji varētu novietot savus spēkratus, jo jau kādas trīs nedēļas, kamēr notiek remonts, automašīnas nedrīkst novietot pat ielas malā.

Otrs priekšlikums, kamēr tiek būvētas apmales, jārada apstākļi (pagaidu uzbrauktuves vai tml.), lai ielas iedzīvotāji varētu iebraukt savu māju pagalmos, nelaužot savus spēkratus.

Raidījums Bez Tabu skaidro, ko par to saka Rīgas domnieki un vai ir gatavi segt zaudējumus, kas automašīnas īpašniecei radušies ne jau viņas vainas dēļ.

TOP komentāri

 • Ingrīda Vīduša

  Ingrīda Vīduša

  Jūs uzskatāt ka sievietes vaina? Man šķiet ka būvnieku! Un to tak vienkārši pierādīt!
 • Agris Salmins
 • Gundega Gundega
  +9 +4 -5

  Gundega Gundega

  Varēja tak par visiem kuriem tā gadījies sākt rakstit! Ar ko Dārta tik īpaša ?😆

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl