Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

59 komentāri

Pagūt gan uz darbu Dailes teātrī, gan uz seriāla “Svešā seja” filmēšanas vietu aktrisei Dārtai Danevičai bez automašīnas būtu visai sarežģīti, tālab, lai izbrauktu vai iebrauktu savas mājas pagalmā Stabu ielā, nekas cits neatliek, kā ar savu spēkratu pārvarēt šķēršļu joslu.

Dārtas automašīna nav tā zemākā, taču tik un tā, izbraucot no mājas pagalma, automašīnai atduroties pret stāvo iebrauktuvi, spēkrats sabojāts. Remonta izdevumi, pēc autoservisa aprēķiniem, ir ap pustūkstoti eiro. Aktrise par to ir sašutusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve pārliecināta, ka pēc ielas remontdarbu beigšanas tas vairs neatkārtosies, jo uzbrauktuves būvētas atbilstoši projektam.

Dārta Daneviča gan uzskata, ka ielas remontdarbu laikā domniekiem būtu jāparūpējas par alternatīvu stāvvietu, kur vietējie iedzīvotāji varētu novietot savus spēkratus, jo jau kādas trīs nedēļas, kamēr notiek remonts, automašīnas nedrīkst novietot pat ielas malā.

Otrs priekšlikums, kamēr tiek būvētas apmales, jārada apstākļi (pagaidu uzbrauktuves vai tml.), lai ielas iedzīvotāji varētu iebraukt savu māju pagalmos, nelaužot savus spēkratus.

Raidījums Bez Tabu skaidro, ko par to saka Rīgas domnieki un vai ir gatavi segt zaudējumus, kas automašīnas īpašniecei radušies ne jau viņas vainas dēļ.

TOP komentāri

 • Ingrīda Vīduša

  Ingrīda Vīduša

  Jūs uzskatāt ka sievietes vaina? Man šķiet ka būvnieku! Un to tak vienkārši pierādīt!
 • Agris Salmins
 • Gundega Gundega
  +9 +4 -5

  Gundega Gundega

  Varēja tak par visiem kuriem tā gadījies sākt rakstit! Ar ko Dārta tik īpaša ?😆

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl