“Tā ir jauna naudas pelnīšanas vieta!” Fotoradars Krasta ielā vien pusotra mēneša laikā “sabildējis” tūkstošiem pārkāpēju

Rīgā, Krasta ielā, “Bez Tabu” skatītājs Ēriks negaidīti izpelnījies fotoradara uzmanību. Tikai pēc soda apmaksāšanas šoferis ar stāžu sapratis, ka ar remontiem pārsātinātajā ceļa posmā ir vairākas aplamības.

Atpakaļ uz rakstu

112 komentāri

 • Roland Porevic

  Roland Porevic

  pieradusi tur valet uz 70 km st a prata nav un tad sak zeloties zime aizsedz zimi un ta talak , tur uz reiz vareja saprast ka atrums bus jau mazaks par 70 km st ja tik liels cela remonts iet
 • ivars

  ivars

  Radari ir jāaizvāc no ceļiem,kā bīstami,traucējoši normālai satiksmei.
 • Jānis Kokorevics

  Jānis Kokorevics

  da nu nah. Lai ir tie radari, lai ir tās zīmes. Cilvēki brauc kā cūkas un tad kviec ka menti lohi. Es šobrīd tikai kļūstu par šoferi, bet jau esmu saskāries ar dirsas galvām. Braucu uz 90 ārpus pilsētas un 3x mani ir apdzinis šaurpieris ar piekabi. AR PIEKABI, tak 80 atļautais. Bet nē, tie menti tak lohi, mēs nē, menti
  • Roberts Ikerts
  • Jānis Kokorevics

   Jānis Kokorevics

   Roberts Ikerts tu zini kā cepī? man tur liek zināt visādu hujņu, kamēr pārējie Bobi tik nesās. Zbis
 • naudas pelnīšanas vieta

  naudas pelnīšanas vieta

  ja ir tādi duriki kā sūdzambībele tad tik vajaga pelnīt!!! ja ir aita tad vajaga cirpt!!! sūdzās, lai tik likumi nebūtu jāievēro!!! Auni!!! kaunējušies būtu!!!
 • Ermanics

  Ermanics

  Kāds, nevar saskatīt zīmi!?! A to, ka visa Krastene salikta "seržantos" tas neliek aizdomāties, ka kaut kas nav tā un ja remontē,tad jābūt zīmei 30!?!
  Cepiens ir par citu lietu, nekad fotoradari " neaiztika" pārkāpējus līdz 16ajam kilomeram, bet nu ir pamainījušies "ķeršanas" noteikumi. Pašam bija neparīkams pārsteigums par 61 km/h uz Salu tilta tai vienīgajā nedēļā kad tur bija 50. Pats lohs, pats maksā, likums visiem viens! Tas gan, ka esam pieraduši pie atlaidēm.
 • Vitolds Gailums

  Vitolds Gailums

  Fotoradari ir naudas iekasěšanas avots, jo sodi năk par niecîgiem ătruma părkăpumiem, fotoradaram bûtu jăfiksě lielie ătrumpărkăpěji,
  Vai kăds man var atbildět, kă es varu bût părliecinăts, ka fotoradară fiksětais ir mana auto ătrums?
  • Ilmars Gulbis

   Ilmars Gulbis

   Protams ka naudas ķāšainai domāti radari , ne jau drošibai, jo pabraukājot pa LV nesaprotu kāpēc uz taisniem ceļa posmiem stāv radars, tas domāts lai neapdzītu lēnos braucējus, bet līkumos - lūdzu apdzeniet. Tas kaut kā neiet ar veselo saprātu kopā.
 • Undīne Lapiņa
 • Константин Жихарев

  Константин Жихарев

  LR tauta ļoti gribētu zināt pamatojumu šim diezgan ambiciozajam un dārgajam plānam ar ierēdņu monopolfimu un kabatas firmu palidzību. Vairākas prasības tautas vairākumām ir nereāli izpildīt.Lielākā daļa LR liela biznesa vēl pieder Krievijas specdienestiem un pārdotiem vai pirktākajiem LR ierēdņiem, deputātiem, bijušam deputātiem, vēl daļa Zviedriem un daļa amerikāņiem. Tīri latviešu uzņēmējiem, kuri nav pakļauti nevienai korumpētai korporācijai, ļoti maza daļa biznesa pieder no visa tirgus..
  To parasti var redzēt, kur nopelnītā peļņa tiek ieguldīta vai vietējā ražotnē un apkārtnes infrastruktūrās uzlabošanai, lai augtu uzņēmums, Latvijas zeme, Latvijas tauta un apkārtne attīstītos, vai lielākā daļa ienākumu tiek sūtīta prom uz ārzemēm....kaut kur vai tiek lobētas partijas vai citi abstrakti mērķi, kuri nav saistīti ar uzņēmējdarbības, LR, Latvijas tautas dabisku attīstību...Lielākas iespējas uzlabot LR tautas vairākuma dzīves kvalitāti ir jāuzlabo likumus par deputātu un ierēdņu atbildību, korupciju, zagšanu, kabatu un ofšoru firmu dibināšanu, ceļu tirīšanu un mazgāšanu un t.t...Nauda visam un visiem ir, tikai vajag to pareizi izmantot.
 • Kristīne Kreicuma
 • Kristīne Kreicuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!