13 komentāri

Augstākā izglītība Latvijā nav tas lētākais prieks. Maksa par studijām, rēķini par dzīvošanu kopmītnēs un tā tālāk. Nu Latvijas Universitāte apņēmusies no saviem audzēkņiem pieprasīt vēl papildu maksu par viņu spēkratu novietošanu autostāvvietā pie kopmītnēm. Studenti saka, – mēs par to neesam spējīgi samaksāt!

Rīga, Burtnieku ielas apkaime, kur atrodas daudzas augstskolu dienesta viesnīcas. Jau pa ceļam, braucot uz tikšanos ar studentiem, Bez Tabu mana, ka te auto novietošana var sagādāt pamatīgas galvassāpes. Ielu malas pilnas ar spēkratiem, un, iespējams, ka situācija nākotnē kļūs vēl bēdīgāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc? Jo daudzi jaunieši turpmāk savu bērīti liks ielas malā, nevis oficiālajā auto placī iepretim ”kojām”. Administrācijas jaunā nostāja esot: ja gribi likt savu auto laukumā pie viesnīcas, maksā ragā! Mēneša maksa par laukuma izmantošanu no personas būs teju 43 eiro.

Šobrīd katrs students jau par vietu dienesta viesnīcā katru mēnesi maksā 50 eiro. Maksāt dubultā vien par to, lai auto varētu atstāt laukumā, kas turklāt neatbilst normālas autostāvvietas prasībām, neviens nav ar mieru!

Foto

Universitātes pārstāvis skaidro, ka gaidāmās izmaiņas ir saistītas ar to, ka mācību iestāde beidzot ķērusies klāt infrastruktūras sakārtošanai. Burtnieku ielā lielas problēmas sagādājot apkārtnes iedzīvotāji, kuri uz universitātes rēķina atbrīvojas gan no atkritumiem, gan mēdzot arī te atstāt savas automašīnas.

Marģers Počs, Latvijas Universitātes iepirkumu centra vadītājs

Tas paziņojums vairāk bija domāts apkārtējo māju iedzīvotājiem, nevis mūsu studentiem. Tie ir mūsu studenti, mums ir jārūpējas par viņu labsajūtu.

Tā maksa vēl ne no viena studenta nav paņemta. Šobrīd kopā ar rektoru mēs strādājam tieši pie šī konkrētā jautājuma, kā organizēt studentu automašīnu likšanu.

Tuvākajā laikā studenti tiks informēti par rektora lēmumu, un Bez Tabu vēlreiz saņem solījumu, ka augstskolas audzēkņiem nekādā gadījumā netiks piemērota pirmajos paziņojumos minētā stāvvietas apmaksa!

Video

TOP komentāri

 • lasītājs
 • Lb
  +5 +5 0

  Lb

  Nu tas butu tiesam nekaunigi, ja vini studentiem to vel prasitu... Varetu padomat ka tie studenti kadi miljonari butu..
 • lasītājs
  +4 +4 0

  lasītājs

  Tā ir skaudība?!)Ir ļoti jauki,ka daudzi studenti ir ar ambīcijām,vēlmēm un tieksmi uz labāku dzīvi!Lai tas viss būtu ir, izņemot mācības,vēl daudz jāstrādā!Bet kad uz studentu rēķina grib uzdzīvoties!!Lai to dara uz mūsu bagātās valdības rēķina!Viena deputāta mēneša alga un viss laukums kārtībā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl