Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Stabu ielas iedzīvotāju pacietības mērs ir pilns. Viņi safotografējuši un uzfilmējuši video, kā tiek skrāpētas automašīnas.

Šobrīd Stabu ielā norit remontdarbi, kuru laikā tiek mainīts trotuāru segums. Iedzīvotāji pamanījuši, ka iebraukšana pagalmos kļūs par pamatīgām galvassāpēm.

Autovadītājs
dzīvo Stabu ielā

Viņi uztaisījuši ļoti augstus uzbraucienus pagalmos, kurus izmantojot skrāpē mašīnu. Piegāju pie darbu vadītāja, kurš teica, ka pabeigs darbus pēc projekta, pēc tam, ja vajadzēs, tad visu labos.

Skatītāja atsūtītajā video labi dzirdams, kā tiek apskrāpēts priekšējais buferis jeb tā saucamais bampers. Kāds cits skatītājs iemūžinājis, kā kāds autovadītājs palīdz citam šoferītim iebraukt pagalmā.

Remontdarbi norit visas Stabu ielas garumā. Redzams, ka būvdarbu veicēji pie iebrauktuvēm uzbēruši zemes kārtu, lai tās nebūtu tik stāvas un autovadītāji neskrāpētu savus spēkratus.

Iebrauktuvju leņķis ir tik liels, ka, braucot pagalmā, var nākties apskrāpēt automašīnas detaļas. Rīgas domē gan mierina, ka būvdarbi vēl nav noslēgušies.

Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Par izbrauktuvēm vēl nevar spriest, jo tās nav pabeigtas. Tiks uzklāta gan asfaltbetona apakškārta, gan virskārta, līdz ar to pacēlums izlīdzināsies.

Šāda prakse tiek izmantota daudzviet Eiropā. Iespējams, ka zemākām mašīnām varētu būt nepatīkamāk izbraukšana, bet tas tiek darīts gājēju ērtību nodrošināšanai.

Ahuna-Ozola stāvo uzbrauktuvi pielīdzina ātrumvaļņa šķērsošanai. Gadījumā, ja esat apskādējis savu spēkratu, tad vērsieties pie sava apdrošinātāja un Rīgas domes Satiksmes departamenta.

Būvdarbus plānots pabeigt līdz septembrim.

Foto

TOP komentāri

 • Vilnis Priede
  +2 +2 0

  Vilnis Priede

  Nu tak remonts notiek,jābūt uzmanīgākiem..........................
 • letiņpois
  0 0 0

  letiņpois

  vajag nopirkt normālu auto,nevis buldozeru ar plastmasas lāpstu,neder Latvijā auto,kuriem klīrenss mazāks par 30 cm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl