Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

57 komentāri
Šoferīt, lasi un priecājies! Internetā nopludināta informācija par pārvietojamo fotoradaru atrašanās vietām un laikiem
Evija Trifanova / LETA

Skatītāja atsūtītajā dokumentā norādīts, ka tas ir ierobežotas pieejamības dokuments. Tajā minētas konkrētas vietas, kur un cikos tiks izvietoti pārvietojamie fotoradari.

Piemēram, rīt 8.45-15.00 plānots, ka fotoradars tiks izvietots Carnikavas novadā, turpretī parīt 6.45-13.00 viens no radariem atradīsies Jaunolainē.

Bez Tabu pirms dokumenta publicēšanas vērsās pie Valsts policijas pārstāvjiem, lai pārliecinātos par dokumenta autentiskumu. Tāpat tika uzdoti jautājumi, kurš atbildīgs par dokumenta noplūdi.

Sākotnēji likumsargi apstiprināja intervijas laiku, tomēr burtiski 3 minūtes pirms norunātā laika Bez Tabu žurnālists saņēma zvanu no Valsts policijas pārstāves, kura norādīja, ka intervija tiek atcelta. Tā vietā tiek atsūtīts rakstveida komentārs.

VALSTS POLICIJAS KOMENTĀRS:

”Valsts policija skaidros vai informācija par iespējamām pārvietojamo fotoradaru atrašanās vietām un to izvietošanas laikiem ir autentiska vai viltus. Kā arī tiks skaidrots, vai reāli ir notikusi informācijas noplūde, vai arī tā ir manipulācija.”

Valsts policijas pārstāvji dienas laikā tā arī nespēj apstiprināt dokumentā autentiskumu. Tas rada pamatotus jautājumus, jo, lai salīdzinātu divas A4 lapas, nav nepieciešams vairāk par 10 minūtēm.

TOP komentāri

 • Mārtiņš Vanks
  +25 +24 -1

  Mārtiņš Vanks

  Pirmajā nesekmīgajā ieviešanas posmā solīja interaktīvu karti ar radaru atrašanās vietām.. Tagad tā ir slepena informācija? 😂
 • Vadims Lemtjugovs
  +9 +7 -2

  Vadims Lemtjugovs

  Plus mīnus 1000 eiro un labs radaru detektors paglābs jūs no soda naudām !)))
 • Jāņa Māsa Ilze Lapiņa
  +4 +3 -1

  Jāņa Māsa Ilze Lapiņa

  Pats labakais ir stresaini apdzit; bet pie tuvakas apdzivojamas vietas vai kada luksafora pieripot apdzinejam pie pakalas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl