Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

16 komentāri

Mežciema iedzīvotājs Mārtiņš norāda uz ceļu, kuru izmanto, lai apbrauktu sastrēgumu Ulbrokas un Biķernieku ielā. Necilais celiņš pēc pirmā acu uzmetiena ved slēgtā teritorijā.

Kā norāda iedzīvotājs, tad īstais ”rallijs” sākas ap 17.00 un turpinās līdz pat 19.00. Šajā laikā desmitiem autovadītāju meklē ātrāko ceļu, lai apbrauktu sastrēgumu.

Mārtiņš
Mežciema iedzīvotājs

Šodien bez maz vai nācās izvicināt rokas ar tik šausmīgi neapmierināto ”korķu apbraucēju”. Tur oficiāli ceļa nav.

Pirms pāris gadiem, kad blakus jauca nost kaut kādu vecu katlumāju, smagās tehnikas sev izbrauca pa krūmiem piebraucamo ceļu, tālāk jau to piebraukāja augstāku mašīnu īpašnieki, bet nu jau tur ir izveidojies ikdienišķs zemes ceļš, kuram tur nav jābūt.

Trakākais ir tas, ka mājas iedzīvotāji to praktiski neizmanto.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola apstiprina, ka oficiāli iela šajā vietā nav izbūvēta. Ceļa posms atrodas uz privātīpašnieku zemes, tādēļ vietvara šajā posmā nevar organizēt satiksmi.

Tajā pašā laikā ir pavisam niecīgas cerības ieraudzīt, ka Rīgas pašvaldības policisti par šā posma izmantošanu sodītu autovadītājus.

Toms Sadovskis

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Raugoties no vadītāja puses, redzams, ka tur ir ceļš, kā arī nav neviena aizliedzoša zīme, kas neļautu turpināt braucienu.

Līdz ar to vadītājs neko nepārkāpj, tādēļ arī pašvaldības policijai nav tiesību šādu cilvēku saukt pie atbildības.

Bez Tabu sazinājās ar SIA ”Mežciems real estate”, kuru īpašums ir viens no tiem, kur izveidots apbraucamais ceļš. Uzņēmuma pārstāve norādīja, ka līdz šim nav saņemtas sūdzības no apkārtējo māju iedzīvotājiem.

TOP komentāri

 • Mažene
 • Tamāra Bula
  +4 +4 0

  Tamāra Bula

  Shoferishiem daudz vairak smadzenes neka satiksmes ministrijai...
  Ari citas jomas vienkarshie cilveki, ko sauc par tautu, daudz gudraki par ministrija sedoshiem liekeziem...
 • Pauls Mucenieks
  +1 +1 0

  Pauls Mucenieks

  Šoferīši izveido nelegālu apbraucamo celiņu sastrēgumiņam Mežciemiņā...🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl