12 komentāri

Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, uzstādīta zīme “Dzīvojamā zona”, kas šoferiem nepamanāma, līdz ar to policija autovadītājus soda ar lieliem naudas sodiem. Arī apkaimes iedzīvotāji uzskata, ka ceļazīme jāpadara redzamāka, jo tiek apdraudēta arī gājēju drošība.

Konkrētā ceļazīme, kas apzīmē dzīvojamās zonas sākumu, izvietota Pildas ielā. Pagriežoties no Ilūkstes ielas, tā, kā noskaidrojies Bez Tabu eksperimentā, teju vispār nav redzama, jo novietota krustojumā, un brīdī, kad tiek veikts manevrs, tā paliek acu skatiena neievērota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferi atzīst, ka zīme nav redzama pat dienas vidū, nemaz nerunājot par agrām rīta un vēlām vakara stundām, kad satiksme šeit ļoti intensīva, līdz ar to esot jāskatās visur citur, tāpēc ceļazīmi var nepamanīt.

Pildas ielā nereti dežurē policijas ekipāža, tā sodījusi šoferi, kurš ceļazīmi nav pamanījis.

Sašutis ir Bez Tabu skatītājs

“Tiku pie 160 eiro soda, jo pārkāpu ātrumu. Saprotu, ka zīmes nepamanīšana nav attaisnojums, bet rodas jautājums – vai zīmei nav jābūt pamanāmai, jo nezinātājs nevar uzminēt?” sašutis ir Bez Tabu skatītājs.

Visi Bez Tabu uzrunātie šoferi uzskata, ka ceļazīme izvietota nepareizi. Risinājums varētu būt tās pārvietošana par aptuveni 10 metriem tālāk. Tur novietota, tā būšot redzama krietni labāk, jo būs pamanāma, kad manevrs būs veikts.

Tāpat arī apkaimes iedzīvotāji vēlas problēmas risinājumu, jo ceļazīme izvietota ne velti – tai jāsargā gājēju drošība.

Rīgas domes Satiksmes departamentā atzīst, ka ceļazīmes ievērošana var būt problemātiska, sola, ka tās pārvietošanas nepieciešamība tiks izvērtēta nākamgad.

Foto

TOP komentāri

 • Braucējs
  +3 +3 0

  Braucējs

  Ir vēl kādam jautājumi kamdēļ ienīstam "mentus"? Zīme galīgi aplama, bet viss ko viņi dara ir soda, soda, soda. Ne brīdinājumu, nekā, galvenais noplēst naudu!!
 • Dr.
  +2 +2 0

  Dr.

  Kas uzstāda ceļazīmes? CSDD! Ar ko nodarbojas CSDD - ar naudas slaukšanu, kur vien iespējams!!! Lūk arī atbilde!!!
 • Jurka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl