Sieviete uzpildot degvielu benzīntankā piedzīvo mistēriju, kas ož pēc krāpšanās! Kas īsti notika?

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

18 komentāri

Atgadījums notiek darba dienas vakarā, kad kādai kundzei no Rīgas jābrauc uz Tukumu. Iebrauc degvielas uzpildes stacijā, jo ir vajadzība savu dzelzs zirgu pabarot ar dīzeļauzām. Automātā ieliek naudiņu, ņem uzpildes pistoli, bet nekas nenotiek.

Uzpildes stacijas kliente izmēģinās tā un šitā, bet degvielas uzpildes pistole neizdod ne skaņas un paliek rāma kā dīķis bezvēja laikā. To visu kundze iemūžina video, kuru pēcāk nodod Bez Tabu.

”Aizeju pie aparāta un skatos, ka man skaitās minūtes, tūlīt mana nauda pazudīs. Iedomājos paņemt otru pistoli, kurā ir dārgāka degviela. Jā, tā strādāja.”

Kundze zvana uz klientu apkalpošanas centru un informē par ķibeli. Tai pat laikā arī kāds kungs vēlas iepildīt to pašu degvielu. Sākotnēji viņam tas neizdodas un sieviete jau sāk viņu atrunāt, ka nav vērts cīnīties ar nepaklausīgo pistoli.

Vīrietis nosaka, ka tomēr vēlreiz izmēģinās laimi un tavu brīnumu, sūknis, gluži kā pamodies no letarģiskā miega, izdveš darbības skaņas un kunga auto bākā sāk līt degviela. Sieviete uzskata, ka sūkni kāds attālināti atslēdzis, ieslēdzis un ka tas, iespējams, ir veids, kā likt klientam pirkt dārgāko degvielu.

Sazināmies ar degvielas tirgotājiem, lai uzklausītu viņu skaidrojumu par šo atgadījumu. Kamēr gaidām pārstāvi, aprunājamies ar citiem klientiem jautājot, vai viņiem kaut reizi kas līdzīgs ir gadījies? Nē, neviens neko tamlīdzīgu nav piedzīvojis.

DUS Mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis, nostājies Bez Tabu kameras priekšā, kā pie bikts stāsta, ka atgadījusies tehniska nebūšana. Pistoles vārsts, pagāns tāds, sadomājis sabojāties.

Armands Beiziķis
DUS Mazumtirdzniecības vadītājs

Visa degviela, kurai jāatrodas pistoles caurulēs, ietecēja atpakaļ tvertnē. Lai to no jauna uzsūknētu, pistole jātur nospiesta ilgāku laiku, līdz šķidrums atkal sāk tecēt.

Pa tam lāgam sūknis strādā tukšgaitā. Tāda pat nejaucība bija arī tiem klientiem, kuri pēc sievietes mēģināja liet to pašu degvielu.

Pārstāvja teikto telefoniski atstāstam kompānijas, kura Latvijā nodarbojas ar degvielas uzpildes staciju pārstāvim. Viņš apstiprina, ka tā notiek un šāda ķibele nav retums. Dzelzs zirgu barotavas pārstāvis sakās, ka sazinājušies ar klienti un ir gatavi viņai kompensēt naudas starpību, jo viņai nācies liet dārgāku degvielu..

Viņš aicina citus klientus, ja gadās kāda ķibele, uzreiz sazināties ar viņu klientu apkalpošanas centru un sakās, ka visas problēmas tik atrisinātas pēc iespējas ātrāk.
18 komentāri