Sieviete novieto automašīnu savā īpašumā, bet saņem 30 eiro sodu

3 komentāri

Daudzos jaunajos māju projektos, ja cilvēks vēlas iegādāties dzīvokli, kārtība ir tāda, ka ir jāizpērk arī zemes gabals, uz kura būs tikai viņam lietošanā nodota auto stāvvieta. Nopērc, tas ir tavs privātīpašums, un liekas, ka esi drošs, ka te savu spēkratu vari likt, kad un cik gribi, un neviens neko tev padarīt nevar. Jo privātīpašums Latvijā taču ir svēts!

Tā domāja arī TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja, kura, novietojot automašīnu savā īpašumā, saņēmusi 30 eiro sodu no Rīgas pašvaldības policijas. Absurduma kalngals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protokolā rakstīts, ka sods pienākas par to, ka auto logā nav bijusi lapiņa, kura te ļauj auto novietot.

Kurš izsaucis likumsargus? Sieviete jau noskaidrojusi, ka apsaimniekotājs tas nav bijis. Tie pat ieteikuši uzlikto sodu apstrīdēt. Pašvaldības policijā saka, ka tas bijis kāds no mājas iedzīvotājiem. Bet – kā tad sanāk. Rīgas pašvaldības policija vienmēr ir teikusi, ka viņi privātīpašumā bez saimnieka atļaujas ieiet nedrīkst. Šis arī ir privātīpašums. Ar slēdzamiem vārtiem.

Acīmredzot vārtus vaļā atstājis izsaucējs. Ja situācija tāda un pārkāpums ir, policija izraksta protokolus, viņiem tādas tiesības ir. Un kas tad ir izsaucējs? Tas ir kāds mājas iedzīvotājs.

Sodītajiem ir iespēja doties un sodu apstrīdēt, līdzi ņemot dokumentu, kas apliecina, ka tā vieta ir viņu privātīpašums. Iznākumu neviens negarantē, bet dzirdam, ka ir ļoti liela iespēja, ka saliktos sodus atcels.

Video

TOP komentāri

 • Eeee
  0 0 0

  Eeee

  Kas notiek ar mūsu valsti, katrs dara ko vien vēlas. Manuprāt, Latvijā vienīgā Pozitīvā lieta, kas ir palikusi un priecē mani ir daba.
 • Nu re
  0 0 0

  Nu re

  Lai tiesa piedzen no policijas kompensāciju par pazemošanu, goda un cieņas aizskaršanu. Tikai tā,
 • Zanda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl