4 komentāri

Nav patīkama situācija, ja steidzies uz darbu, dodies uz sabiedriskā transporta pieturu un redzi, ka autobuss, kuram pieturā jāpiestāj pēc piecām minūtēm, ir jau aizbraucis. Tu paliec ielas malā, domājot, kā nenokavēt darbu. Šāda situācija izveidojusies Ogrē, kur pēdējā laikā esot pietiekami lielas problēmas ar sabiedrisko transportu.

Nekas cits neatlika, kā gādāt pašam savu braucamo. Tā, tiekoties ar Bez Tabu, nosaka jauns vīrietis no Ogres, kurš nupat iegādājies divriteni. Uz šādu rīcību viņu pamudina fakts, ka vairs nevarot uzticēties vietējiem pasažieru pārvadātājiem.

Ja nekur nav jāsteidzas, tad nav liela bēda, bet ir gadījies, ka nokavēts darbs. Ja arī šoferis redzot pasažieri, kurš skrien uz autobusu, nav garantijas, ka pagaidīs. Pēc pirmās reizes, kad autobuss braucis pēc kaut kāda mistiska grafika, uz papīra piefiksēti arī citi datumi.

Ekrānuzņēmumi

Uzņēmuma SIA ”Ogres autobuss” vadītājs, kurš klātienē uzklausa pretenzijas, visu vainu noveļ uz strādniekiem, kuri Ogrē remontē ielas.

Bez Tabu aprunājās arī ar citiem pasažieriem. Kamēr kamera ieslēgta, tie stāsta, ka viss ir labi, bet, tiklīdz kamera izslēgta, tā tomēr sāk atminēties vienu gadījumu pēc otra, kad ir bijušas ķibeles ar autobusiem. Galvenokārt grafiku neievērošana. Ja jau problēma, kā teic pārvadātāju priekšnieks, ir ceļu remontētāju darbības, kamdēļ nenotiek stingras pārrunas? Uz šo jautājumu atbildi nesadzirdam. Ir skaidrs, ka ceļu remontu laikā kaut kādas neērtības būs, bet visas problēmas ir atrisināmas pārrunu ceļā. Protams, ja tās vēlas atrisināt.

Video

TOP komentāri

 • Igors
  +3 +3 0

  Igors

  Vēl var pielikt klāt to, ka portālā ogrenet.lv autobusu saraksts nesakrīt ar sarakstu pieturā.
 • Ogreniete
  +2 +2 0

  Ogreniete

  Jā, jau vairākas reizes ieberzos ar sarakstu kas ir ogrenet.lv, tādi autobusi vispār nekursē, un par autobusu kustības sarakstu maiņu, nekur nebija informācijas pieejamas.
 • Zane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl