Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

29 komentāri

Ja palūko virtuālajā vidē, ir atrodami daudzi aculiecinieku uzņemti videomateriāli, kuros redzams, kā galvaspilsētas pasažieru pārvadātāju – “Rīgas satiksmes” un “Rīgas mikroautobusu satiksmes” – šoferi pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Nupat Bez Tabu rīcībā ir nonācis kāds aculiecinieka video, kurā redzamais pārsteidz pat pieredzējušus policistus.

Lubānas iela Rīgā ir viena no tām, kurā darba dienas vakaros ir ļoti intensīva un blīva satiksme. 6. jūlija pievakarē pa to virzienā no Slāvu pārvada brauc Bez Tabu skatītājs. Video redzams, ka viņam priekšā, krustojumā ar Saharova ielu, luksoforā iedegas sarkanā gaisma. Braucējs apstājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet viņam pa labo pusi garām pie sarkanās gaismas, turklāt, veicot kreiso pagriezienu, aiztraucas “Rīgas mikroautobusu satiksmes” mikroautobuss. Rupji pārkāpjot virkni ceļu satiksmes noteikumu.

”To pat nevar nosaukt par agresīvu braukšanu. Tas ir trakāk! Šoferis pārvadā pasažierus, un, šādi rīkojoties, viņš apdraud ne vien sevi, bet arī viņus.”

Valsts policijas pārstāvis Ansis Pumpurs, kuram Bez Tabu nodod skatītāja iesūtīto video, to noskatoties saredz vairākus rupjus pārkāpumus.

”Vadītāju šajā gadījumā varētu sodīt pār smagāko pārkāpumu. Tas būtu braukšana pie sarkanās gaismas, nevis neatļautu nogriešanos pāri joslām.”

Valsts policija vērsīsies pie pasažieru pārvadātāju uzņēmuma un lūgs noskaidrot, kurš ir attiecīgais vadītājs, kurš tik rupji pārkāpa noteikumus, un lūgs viņu sodīt. “Rīgas mikroautobusu satiksme” to pēc video noskatīšanās jau esot izdarījuši.

 

Maija Lazdiņa
”Rīgas mikroautobusu satiksme” pārstāve

Esam atpazinuši video redzamo minibusa vadītāju, kurš 7. jūlijā ap plkst. 18.00 vakarā pie sarkanā gaismas signāla šķērsoja regulējamu gājēju pāreju, braucot pa Lubānas ielu.

 

Konkrētais minibusa vadītājs tiks izsaukts sniegt paskaidrojumu par klaju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, kas ir fiksēts videomateriālā, kā arī vadītājam tiks piemērots disciplinārsods.

 

Vienlaikus uzņēmuma pārstāvji veiks audzinoša rakstura pārrunas ar darbinieku, izvērtējot darbinieka citu pārkāpumu esamību vai neesamību, un lems par iespējamu darba līguma izbeigšanu.

 

 

Lai nu tā būtu. Savukārt policija, ja kādam ir izdevies nofilmēt ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, aicina videomateriālus nosūtīt likumsargiem izvērtēšanai, lai vārētu spriest par pārkāpuma smagumu un vainīgā saukšanu pie atbildības.

Foto

TOP komentāri

 • Krists Āboliņš
  +6 +5 -1

  Krists Āboliņš

  Pēc idejas, tev viņš ir jālaiž, ja viņš brauc ārā no pieturas. Vismaz cik man zināms pēc CSN. Bet nu piekrītu, tad, kad jau ir par vēlu nav īsti prāta darbs triekties virsū vienkārši principa pēc. Beigās visticamāk sanāks, ka tu būsi vainīgs, jo neievēroji csn un nepalaidi viņu.
 • Žanis Mikalausks
  +4 +4 0

  Žanis Mikalausks

  Da jebkurs Lv braucejs brauc ka ananas... nav ko publicet ejat senes labak lasat 😂😂😂😂😂
 • Enrigue Enrigue Duglass

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl