Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Par Spulgas ielu Ziepniekkalnā vietēji iedzīvotāji izsakās šādi – “kā pa kalniem”! Neskaitāmo dziļo bedru dēļ autovadītāji izvēlas ielai mest līkumu, lai pasaudzētu savus spēkratus. Vieniem ir iespējams no bīstamās zonas izvairīties, bet citiem Spulgas iela ir neizbēgama, lai tiktu mājās.

Īpaši bīstamas automašīnām ir savienojuma vietas, kur asfalts pārtop grants ceļā. Kāds iedzīvotājs vēl pirms mēneša bijis spiests iegādāties jaunu riepu. Viņš arī zina teikt, ka ļoti bieži tiek norauti automašīnu izpūtēji, jo vietām bedru dziļums sasniedz pat 30 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājējiem iela ir ne mazāk bīstama – viens iedzīvotājs kritis un lauzis trīs ribas, otra iedzīvotāja spēcīgi traumējusi celi, kā rezultātā četras dienas gulējusi mājās. Bet citu variantu nav – ielai jāstājas pretī, kaut vai četrrāpus, jo tās galā atrodas Rīgas veselības centra filiāle “Ziepniekkalns”.

Bēdīgi slavenā iela reiz jau nonākusi raidījuma “Bez Tabu” redzeslokā. 2012. gadā Rīgas domes Satiksmes departaments deva cerības, ka situācija uzlabosies. Tika stāstīts, ka tehniskais projekts paredzot ielas un gājēju ietves, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūvi. Tieši Spulgas ielā no veselības centra līdz pat Beverīnas ielai.

Teju pieci gadi pagājuši, bet ielas stāvoklis tikai pasliktinās. Una Ahuna-Ozola skaidro, ka, uzsākot projektēšanu, tika konstatēts, ka zem grants seguma izvietoti ļoti daudz komunikāciju turētāju.

Tā rezultātā izvirzītas neiespējamas prasības, lai būtu iespējams izbūvēt lietus ūdens kanalizācijas sistēmu. Tāpēc projekta izstrāde ir apstājusies, un tiek meklēti jauni risinājumi.

Grantētās ielas neesot iespējams planēt šādos mitros laikapstākļos. Tāpēc, jāgaida, kad tie uzlabosies. Ielas tiekot planētas vismaz divas reizes gadā.

Foto

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Lai pārbauda Sabiles ielu Agenskalnā - bez automašīnas laušanas šo mazo ielu arī ir neiespējami izbraukt. Zīmīgi, ka šī ceļa starpposmā atrodas autoserviss - tas, šķiet, lai būtu kur iegriezties, ja gadījumā visas skrūves plīst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl