Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Par Spulgas ielu Ziepniekkalnā vietēji iedzīvotāji izsakās šādi – “kā pa kalniem”! Neskaitāmo dziļo bedru dēļ autovadītāji izvēlas ielai mest līkumu, lai pasaudzētu savus spēkratus. Vieniem ir iespējams no bīstamās zonas izvairīties, bet citiem Spulgas iela ir neizbēgama, lai tiktu mājās.

Īpaši bīstamas automašīnām ir savienojuma vietas, kur asfalts pārtop grants ceļā. Kāds iedzīvotājs vēl pirms mēneša bijis spiests iegādāties jaunu riepu. Viņš arī zina teikt, ka ļoti bieži tiek norauti automašīnu izpūtēji, jo vietām bedru dziļums sasniedz pat 30 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājējiem iela ir ne mazāk bīstama – viens iedzīvotājs kritis un lauzis trīs ribas, otra iedzīvotāja spēcīgi traumējusi celi, kā rezultātā četras dienas gulējusi mājās. Bet citu variantu nav – ielai jāstājas pretī, kaut vai četrrāpus, jo tās galā atrodas Rīgas veselības centra filiāle “Ziepniekkalns”.

Bēdīgi slavenā iela reiz jau nonākusi raidījuma “Bez Tabu” redzeslokā. 2012. gadā Rīgas domes Satiksmes departaments deva cerības, ka situācija uzlabosies. Tika stāstīts, ka tehniskais projekts paredzot ielas un gājēju ietves, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūvi. Tieši Spulgas ielā no veselības centra līdz pat Beverīnas ielai.

Teju pieci gadi pagājuši, bet ielas stāvoklis tikai pasliktinās. Una Ahuna-Ozola skaidro, ka, uzsākot projektēšanu, tika konstatēts, ka zem grants seguma izvietoti ļoti daudz komunikāciju turētāju.

Tā rezultātā izvirzītas neiespējamas prasības, lai būtu iespējams izbūvēt lietus ūdens kanalizācijas sistēmu. Tāpēc projekta izstrāde ir apstājusies, un tiek meklēti jauni risinājumi.

Grantētās ielas neesot iespējams planēt šādos mitros laikapstākļos. Tāpēc, jāgaida, kad tie uzlabosies. Ielas tiekot planētas vismaz divas reizes gadā.

Foto

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Lai pārbauda Sabiles ielu Agenskalnā - bez automašīnas laušanas šo mazo ielu arī ir neiespējami izbraukt. Zīmīgi, ka šī ceļa starpposmā atrodas autoserviss - tas, šķiet, lai būtu kur iegriezties, ja gadījumā visas skrūves plīst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl