Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Par Spulgas ielu Ziepniekkalnā vietēji iedzīvotāji izsakās šādi – “kā pa kalniem”! Neskaitāmo dziļo bedru dēļ autovadītāji izvēlas ielai mest līkumu, lai pasaudzētu savus spēkratus. Vieniem ir iespējams no bīstamās zonas izvairīties, bet citiem Spulgas iela ir neizbēgama, lai tiktu mājās.

Īpaši bīstamas automašīnām ir savienojuma vietas, kur asfalts pārtop grants ceļā. Kāds iedzīvotājs vēl pirms mēneša bijis spiests iegādāties jaunu riepu. Viņš arī zina teikt, ka ļoti bieži tiek norauti automašīnu izpūtēji, jo vietām bedru dziļums sasniedz pat 30 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājējiem iela ir ne mazāk bīstama – viens iedzīvotājs kritis un lauzis trīs ribas, otra iedzīvotāja spēcīgi traumējusi celi, kā rezultātā četras dienas gulējusi mājās. Bet citu variantu nav – ielai jāstājas pretī, kaut vai četrrāpus, jo tās galā atrodas Rīgas veselības centra filiāle “Ziepniekkalns”.

Bēdīgi slavenā iela reiz jau nonākusi raidījuma “Bez Tabu” redzeslokā. 2012. gadā Rīgas domes Satiksmes departaments deva cerības, ka situācija uzlabosies. Tika stāstīts, ka tehniskais projekts paredzot ielas un gājēju ietves, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūvi. Tieši Spulgas ielā no veselības centra līdz pat Beverīnas ielai.

Teju pieci gadi pagājuši, bet ielas stāvoklis tikai pasliktinās. Una Ahuna-Ozola skaidro, ka, uzsākot projektēšanu, tika konstatēts, ka zem grants seguma izvietoti ļoti daudz komunikāciju turētāju.

Tā rezultātā izvirzītas neiespējamas prasības, lai būtu iespējams izbūvēt lietus ūdens kanalizācijas sistēmu. Tāpēc projekta izstrāde ir apstājusies, un tiek meklēti jauni risinājumi.

Grantētās ielas neesot iespējams planēt šādos mitros laikapstākļos. Tāpēc, jāgaida, kad tie uzlabosies. Ielas tiekot planētas vismaz divas reizes gadā.

Foto

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Lai pārbauda Sabiles ielu Agenskalnā - bez automašīnas laušanas šo mazo ielu arī ir neiespējami izbraukt. Zīmīgi, ka šī ceļa starpposmā atrodas autoserviss - tas, šķiet, lai būtu kur iegriezties, ja gadījumā visas skrūves plīst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl