21 komentārs

Aculiecinieki pārsteigti par milzīgo ceļazīmju skaitu un norāda uz līdzekļu izšķērdēšanu.

Raidījuma “Bez Tabu” redakcija saņēma skatītāja video, kurā iemūžināta virkne ar vienādām ceļazīmēm. Redzams, ka mežā uzstādītas identiskas 537. ceļazīmes (“P”), kuras ļauj novietot spēkratus 50 metrus lielā posmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena ceļazīme ar balstu un papildzīmi izmaksā 93,99 eiro bez PVN. Kopā Rīgas dome 36 ceļa zīmju uzstādīšanai tērējusi 3 383 eiro bez PVN.

Beāta Dambīte, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Šajā teritorijā ierīkota zona, kurā aizliegts apstāties. Kamēr iela nav atbilstoši izbūvēta un nav stāvlaukumi, šis ir vienīgais veids, kā atļaut apstāties un stāvēt.

Starp ceļazīmēm ir brīva vieta, kur nedrīkst novietot transportlīdzekļus, lai sabiedriskajam transportam būtu iespējams izmainīties ar pretī braucošajiem transportlīdzekļiem.

Pērn fiksēti 3 gadījumi, kad ceļazīmes bojātas, līdz ar to pašvaldībai radīti zaudējumi 4 125 eiro apmērā (ar PVN).

Foto

TOP komentāri

 • Šerloks
  +5 +5 0

  Šerloks

  Ņirgāšanās par ļaudīm - pretīgi paliek dzīvot. Saspamo vienādas zīmes - viņi laikam domā, ka te pilnīgi idioti dzīvo...
 • Autovadītājs
  +4 +4 0

  Autovadītājs

  Varētu paskatīties un papētīt, kāds iemesls ir uzstādīt 301. ceļa zīmes ( ķieģelis) uz dienvidu tilta starp barjerām. Saprotams, ka zīme norāda uz to, ka pretējā virzienā joslā iebraukt aizliegts...viss jau ir labi, bet ja tur ir barjera, zīmēm nav nekādas jēgas.

  Kas attiecās uz šo variantu, varētu teikt, ka izvēlētais variants ir viens no dārgākajiem pagaidu risinājumiem.
 • LapsaE

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl