Rīga grimst netīrītās ietvēs! Vajag Laimes lāci?

10 komentāri

Raidījuma “Bez Tabu” skatītājs Edgars jau 10. gadu dienu dienā pa Rīgu pārvietojas ar velosipēdu. Sniegotais gadalaiks viņam nav šķērslis, tomēr sētnieku attieksme nu piegriezusies.

Edgars, riteņbraucējs

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš lielās snigšanas pagājusi nedēļa, taču trotuāri joprojām ir kā šaha lauciņš. Ir iztīrīts, nav iztīrīts.

Tas traucē pārvietoties ne tikai ar riteni, bet arī jaunajām māmiņām, galu galā arī gājējiem, kuriem jābrien pa sniegu, kas sniedzas līdz pat potītēm.

Edgars neizpratnē par to, ka ilgstoši netiek tīrīti maģistrālo ielu trotuāri, kur katru dienu pārvietojas simtiem gājēju. Arī Bez Tabu filmēšanas komanda pārliecinās par vairākiem trotuāriem, kurus sētnieks nav apciemojis.

Šoziem Rīgas pašvaldības policija izrakstījusi 116 protokolus par nenotīrītām ietvēm, tāpat 120 gadījumos fiksēti netīrīti jumti un balkoni.

Galvaspilsētā bez policistiem protokolus par netīrītām ietvēm un jumtiem izraksta arī Administratīvā inspekcija. Rīgas domes ierēdņi norāda, ka ietvju tīrīšana nav vietvaras pārziņā.

Ojārs Strauts, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvis

Atbilstoši saistošajiem noteikumiem, katram posmam ir savs saimnieks. Katru posmu ir jātīra tam, kam tas ir nepieciešams.

Mēs (pašvaldība) tīrām ielas, bet ietves jātīra pieguļošo zemju īpašniekiem. Trotuāru tīrīšanai nav paredzēti līdzekļi.

Rīgas dome jārūpējas par ielu un veloceliņu tīrību. Par netīrītām ietvēm aicinām ziņot pašvaldības policijai, zvanot 110.

Foto

TOP komentāri

 • lauķis
 • Luna
  +3 +3 0

  Luna

  Rīgā esmu "ciemiņš", jo tur nedzīvoju, taču nesen iegriezamies "no laukiem" ar nolūku apmeklēt baleta izrādi... bija lielas grūtības piekļūt pie teātra ēkas kā tādas, jo ietves netīrītas, ielas netīrītas, visur netīrs pakusis sniegs un "žļamba". Nu, neglīti!.. Tā taču ir galvaspilsēta, un pats centrs... Tā nedrīkst būt!!!
 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Vispār jau RD runas vīri un sievas svēti solījās, ka ziemai ir gatavi.Ko kurš sauc par gatavību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl