Rīdzinieki dusmīgi: Stabu iela ir saremontēta, līnijas savilktas, bet policija turpina sodīt!

0 Komentāru

It kā varētu ar skaļu nopūtu teikt, ka nu beidzot visi ielu remontdarbi Rīgā ir noslēgušies un nebeidzamie sastrēgumi Rīgas ielās ir aiz muguras, bet nē! Kāda raidījuma Bez Tabu skatītāja pamanījusi, ka viss nav beidzies tik gludi kā būtu gribējies!

“Labdien! Jau labu laiku Stabu ielas remonts ir pabeigts! Ilgstoši (apmēram 2 nedēļas) gan netika sazīmētas līnijas – cilvēki lika savus auto, pašvaldības policija bija klāt, lai fiksētu pārkāpumus.

Tagad, kad līnijas ir sazīmētas, cilvēki turpina “parkot” savus auto, un pašvaldības policija atkal ir klāt, jo vēl joprojām nedrīkst novietot auto.

Diez kādēļ? Īsti nav skaidrs, kādēļ vēl joprojām nedrīkst apstāties un stāvēt? Rodas iespaids, ka tas ir labs veids, “pārdomāts bizness” kā pašvaldībai iekasēt papildu ienākumus!

Ar cieņu

Ivonna!”

Raidījums Bez Tabu sazinājās ar Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvi Unu Ahunu-Ozolu, kura skaidros, ka, lai arī ar aci tas nav redzams, bet Stabu ielā vēl joprojām noris remontdarbi!

Una Ahuna - Ozola

Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Stabu ielā joprojām noritēja darbi, tas nozīmē, ka tika kaltas lietus ūdeņu notekas no jumtiem uz ietvēm un tālāk ūdens tiek novadīts uz ielu!

Respektīvi, ja mašīnas būtu novietotas stāvvietās, kamēr tiek kaltas teknes, varētu gadīties, ka kaut kādā veidā automašīnas tiek sabojātas vai arī tās traucētu darba veikšanai!

Tāpēc tika pieņemts lēmums joprojām saglabāt aizliegumu gan apstāties, gan stāvēt šajā posmā!

Būtībā jāsaka, ka šis ir tikai pāris dienu jautājums, kad šie darbi noslēgsies, un šīs stāvvietas tiks atklātas!

0 Komentāru