Populāra autoskola izved no pacietības! Pēc nenotikušas apmācības mēnešiem cīnās par samaksāto naudu

Pēc tam, kad autoskolai “Fortūna” samaksāta pieprasītā maksa par apmācību, kursante paliek bešā. Lai gan līgumā noteikts, ka autoskolai kursantam jānodrošina apmācība mēneša laikā no līguma noslēgšanas, “Fortūna” neievēro šo nosacījumu – nespēj nokomplektēt grupu. Kursante vairākus mēnešus nesekmīgi pieprasa autoskolai samaksātos vairāk nekā 300 eiro, no “Fortūnas” pārstāvjiem uzklausa atrunas un solījumus par naudas atdošanu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Evita

  Evita

  Un algu pasniedzējiem un instruktoriem arī neizmaksā. Jāgaida vairāki meneši
 • gf

  gf

  Dārga teorija gan palikusi, tad jau autoskola csdd bez 1 pakas netikt cauri. Agrāk, ja labi brauci varēja iekļauties kādos 300ls viena īsta stunda braukšana maksāja 7ls.
 • Aiga

  Aiga

  Arī es kad sāku meklēt autoskolu gadu atpakaļ, rūpīgi izvēlējos nepārāk populāru autoskolu SIA "AUTOSKOLA"- viss bija bez problēmām. Ļoti atsaucīga vadība, patīkami lektori un instruktori.
  Iesaku visiem šo skolu liekot roku uz sirds un vrlit visiem veiksmi.😉
  • Linda

   Linda

   SIA "AUTOSKOLA" Pati labākā, gan no pasniedzēju puses, gan cenas labas. :) Iesaku, ja kāds meklē, ir gan Rīgā, gan Jelgavā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!