“Policija to izmanto kā slinkuma pantu.” Dāma ar auto Rīgā pārsit riepu un tiek vainota avārijas izraisīšanā

Rīgā, braucot pa automašīnu noslogoto Augusta Deglava ielu un šķērsojot Nīcgales ielu, 21. janvāra vakarā autovadītāja Laura piedzīvo gaužām nepatīkamu situāciju, kuras sekas nu šokējušas arī dzīvesbiedru Olafu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Vajag

  Vajag

  ka Pie ausisiem,bidekliem prieksa kengur sitamais,bet aiz muguras,pakala,cusku bakstamais! Un mauc vienos priekos!
 • Irita

  Irita

  Es iebraucu ,slikti aiztaisītā ūdensvada akā,kura atradās brauktuves labajā pusĕ. Pārsitu riepu,sasitu disku. Kā normāls satiksmes dalībnieks ,izsaucu policiju. Man uzlika sodu minimālo bet draudēja ar 6 mēnešu tiesību atņemšanu,pamatojoties ,ka neesmu izvēlējusies pareizo ātrumu. Iela bedrēs un akās kā pa kalniem.
 • Čiekurs.

  Čiekurs.

  Jābūt modriem un gataviem uz visa brauciena laiku.
  Kā esot mācījis kāds instruktors-"Izbraucot uz ceļa,nevajag braukt ar domu ka ar tevi nekas nenotiks,bet jābrauc tikai un vienīgi ar domu,ka negadījums var notikt jebkurā brīdī",tad vadītājs tam pievērš vairāk uzmanības.
 • Čiekurs.

  Čiekurs.

  Uzbrauca "seržantam" uz kājas.
  Tas tā,nu bet nopietni jāšiverē ar acīm ātri un precīzi uz jebkura ceļa posma un visā brauciena laikā. Bet ja kāds šmigotājs iemidzis melnās drēbēs guļ ceļa malā? Ko tad arī namanīs autobraucēji? Jābūt modriem un gataviem uz visu brauciena laiku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!