“Pilnīgs ārprāts!” Ieriķu ielas iekšpagalma iedzīvotāju cīņa ar autovadītājiem, kuri izvēlas apbraukt sastrēgumu!

Ar “Bez Tabu” sazinājušies Ieriķu ielas iekšpagalmu iedzīvotāji, kuri nav mierā, ka sastrēgumu laikā gājējiem jādala ceļš ar lērumu automašīnu. Laikā, kad uz Ieriķu un Vaidavas ielas veidojas sastrēgums, autovadītāji izvēlas iekšpagalmu, lai to apbrauktu. Turklāt tas notiek tieši brīdī, kad māju iedzīvotāji ved uz bērnudārzu vai skolu atvases.

Atpakaļ uz rakstu

28 komentāri

 • Kriataps

  Kriataps

  Es dzīvoju šai mājā un katru rītu pulksten 08.00 dodos uz darbu, un redzu šīs visas mašīnas ,kas brauc cauri! Nesaskaatu tajā nekādu problēmu, jo teiktais ,ka vissi tešad cauri ar arprātīgu ātrumu ir muļķības ,cilvēki ātrumu ievēro! Izskatās ,ka pensionāriem aiz nekā nedarīšanas ir sagribējies atrast kādu nēsošu problēmu !!!
 • Kash

  Kash

  Bez "Riņķīša" (n 302) tur nav kur piesieties... un dzīvojamajā zonā, jā, gājējiem ir priekšroka, bet viņiem ir aizliegts nepamatoti traucēt transporta kustību, tā ka to veco perdaku tur pat uz vietas bij jāsašņorē (MK 279, 13. pants, 140. punkts)
 • Zentis

  Zentis

  Acīmredzami iedzīvotājiem jāapsver iespēja iegādāties jaunu mājvietu!
 • ...

  ...

  tūlīt citi arī sāks čīkstēt. mums šeit šitais,mums šeit tas..ceļš palieks ceļš. jāievero tikai noteikumi,bet vecis gan,šadi darot ,var pa seju atrauties....Dzīvojamā zonā gājējiem un velosipēdu vadītājiem ir priekšroka.Jāiegaumē! Gājējiem un velosipēda vadītājiem dzīvojamā zonā aizliegts nepamatoti traucēt citu transportlīdzekļu braukšanu. Izbraucot no dzīvojamās zonas, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.
  Maksimālais atļautais braukšanas ātrums dzīvojamā zonā ir 20 km/h. Šī prasība jāievēro arī velosipēdu vadītājiem.
 • Es

  Es

  Šis viss tikai tāpēc kad Nīcgales ir autobusu joslā,līdz tam sastrēgumu nebija!
 • V

  V

  Vajag panākt lai uzliek zīmi caurbraukt aizliegts , esmu novērojis juglas mikrorajonā, šķiet ka tas darbojas .
 • Autobraucējs

  Autobraucējs

  Tādas kā Guntas ir pilna pasaule, pētnieces, kādēļ neuzfilmēja, ka tas pats vīrietis no jūsu pulciņa patvaļīgi ierīkojis dzelteno riepu stāvvietu, viņam pieder tas placis???!!! Kādēļ nesaucāt filmēt, kad Jāņos tad otrais vecis aiz mājas ugunskuru kurināja zem balkona???!!! Gunta iesaku bērnu izvest pa citu ceļu , dažādība un pārmaiņas tev nāks tikai par labu nebūs jāsūdzās!
 • Hute

  Hute

  Daudz korķu izzustu pilsētas ielās, ja sabiedriskais transports būtu pa pieņemamām cenām!
 • Ķīlniece

  Ķīlniece

  Labāk būtu risināt totāli sačakarēto satiksmi, t.i., izbraukšanu no Purvciema. Tas ir pazemojoši un vardarbīgi pret pilsētas iedzīvotājiem, ka tiem, maksājot ne mazus nodokļus pilsētas budžetā, jājūtas vainīgiem, ka grib paspēt laikā uz darbu. Tasvir murgs, katru rītu stunda ceļā, lai tiktu no vienas Rīgas malas uz citu. Ņirgāšanās. Un "paldies" tām gudrajām galvām, kuras uztaisīja Vaidavas un Nīcgales ielās sabiedriskā transporta joslu. Ideāls veids kā nobloķēt satiksmi.
 • Nezinu

  Nezinu

  Situāciju pavisam vienkārši atrisinātu ceļazīme nummur 302. pie visām iebrauktuvēm pagalmā uzstādi, pāris rītus lai padežūrē policija un kad vesels lērums dabūs sodus neviens vairs nebrauks. Ceļa zīmes nav tik dārgas un iedzivotaju tajos pagalmos daudz, lai sametas un saliek ar domes atļauju. Dreiliņos bija tada pati problema, salika tādas zīmes un problēma atrisinata

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!