Pieķerts! ”Saskaņas” deputāts un ilggadējs policists rupji pārkāpis likumu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri
Pieķerts! ”Saskaņas” deputāts un ilggadējs policists rupji pārkāpis likumu

“Bez Tabu” 20 gadu jubilejas zelta fondā ir sižets, kas tika veidots pirms diviem gadiem, reaģējot uz raidījuma skatītāja no Bauskas puses ziņu par vietvaras deputātu, ilggadēju policistu un partijas “Saskaņa” Saeimas amata kandidātu, kurš pārvietojies ar auto bez tehniskās apskates.

Bauskas novada domes deputāta Andra Arcimoviča īpašumā ir 1998. gada ”Volkswagen Passat” spēkrats, kam tehniskā apskate pēdējo reizi veikta 2013. gadā. Vietējie iedzīvotāji norāda, ka tas deputātam nav šķērslis, lai pārkāptu likumu un ar šo spēkratu piedalītos satiksmē.

Raidījums ”Bez Tabu” kļūst par aculiecinieku, kā Bauskas novada domes deputāts Andris Arcimovičs pie savas dzīvesvietas iekāpj automašīnā, kurai nav derīga tehniskā apskate. Partijas ”Saskaņa” deputāts, ilggadējs policists un nu arī ”Saskaņa” Saeimas deputāta amata kandidāts automašīnu iedarbina un dodas pilsētas virzienā.

Autovadītājs nekaunīgi pabrauc garām savai bijušajai darbavietai, Valsts policijas Bauskas iecirknim, un piestāj tuvākajā degvielas uzpildes stacijā, lai uzpildītu spēkrata bāku. Tieši degvielas uzpildes stacijā ”Bez Tabu” filmēšanas komanda uzrunā vietvaras deputātu.

Andris Arcimovičs
LIKUMPĀRKĀPĒJS, PARTIJAS ”SASKAŅA” DEPUTĀTS

”Ko jūs vēlaties? Es atbraucu ”uztankoties”, lai brauktu uz apskati! Es nekur nepārvietojos. Nekur netaisos braukt. Es nepārkāpju likumu. Man tā (automašīna) jāsaved kārtībā, jāiet apskate. Kā es varu braukt, ja man nav benzīna.”

Deputāts noliedz, ka regulāri izmanto iepriekšminēto automašīnu, taču ”Bez Tabu” uzrunātie deputāta kaimiņi apliecina, ka spēkrats regulāri redzams dažādās pagalma stāvvietās. ”Nav bijušo policistu,” klusu nosaka Arcimovičs, samaksā par degvielu, iesēžas automašīnā un vairākas reizes atver savu maku. Tad atkal brauc garām policijas iecirknim uz turpat blakus esošo CSDD nodaļu. Bijušais policists nekorekti ”noparkoto” automašīnu pamet stāvlaukumā un ar kājām dodas mājup. ”Jāaiziet pēc vizītkartēm. Un nauda arī vajadzīga,” ”Bez Tabu” filmēšana komandai stāsta ”Saskaņas” Saeimas deputāta amata kandidāts.

Sarunā ar “Bez Tabu” filmēšanas komandu Andris Arcimovičs tolaik norādīja, ka nav tādu bijušo policistu un viņš joprojām sirdī bijis policists.