Pie Mārupes RIMI bīstama situācija – pa ietvi vienlaikus pārvietojas gan gājēji, gan automašīnas!

2 komentāri
Pie Mārupes RIMI bīstama situācija – pa ietvi vienlaikus pārvietojas gan gājēji, gan automašīnas!
Foto: Ekrānuzņēmums

Aizvadītajā nedēļā nepatīkamu starpgadījumu piedzīvoja Bez Tabu filmēšanas grupa Mārupē. Filmēšanas brīdī uz ietves pēkšņi parādījās apvidus automašīna. Izrādās, ka spēkratu vadīja Latvijas pasta darbiniece, kura, pildot savus amata pienākumus, piegādāja preci RIMI lielveikala telpās esošajai pasta nodaļai.

Situācija dīvaina, jo tā ir ietve, kur, loģiski, vietai vajadzētu būt tikai un vienīgi gājējiem, nevis apvidniekam, lai arī kādus uzdevumus viņš veiktu. Ņemot vērā, ka automašīnai nebija nekādu vizuālu pazīmju, ka tas ir dienesta transportlīdzeklis, filmēšanas grupai izvērtās vārdu apmaiņa ar transportlīdzekļa vadītāju.

Rezultātā tika izsaukta Mārupes pašvaldības policija. Taču divu policistu rīcībā nebija vienprātības: viens uzskatīja, ka vajag sodīt sievieti, par pārvietošanos pa ietvi, otrs teica – kaut kā taču ir tas pasts jānogādā!

Šķetinot situāciju tālāk, noskaidrojies, ka preču piegāde pa gājējiem domātu ceļu paredzēta jau sākotnējā projekta izstrādē, ko apliecina arī Mārupes domes pārstāves teiktais.

Video

Taču neatbildēts joprojām ir jautājums, vai gājējus nevajadzētu brīdināt ar zīmēm, ka šī ir ietve, uz kuras pēkšņi var parādīties arī transporta līdzeklis?

Foto

2 komentāri