Pensionāri uz gājēju pārejas “nepamana” vairāku tonnu smagā trolejbusa vadītājs

Gan radio, gan televīzijā, gan arī internetā jau svētdien ziņoja, ka naktī gaidāma stipra snigšana. No rīta patiešām ceļi bija grūti izbraucami, un satiksme Rīgā, kā vienmēr, intensīva. Visu šo apstākļu sakritības mudžeklī iekļuva kāda pensionāre.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Aiga

  Aiga

  Viena trolebusa vadītāja tagad sēž cietuma (kura nobrauca māti un meitu) tagad nākamajam kārta! Varbūt RS derētu pārbaudīt savu darbinieku veselības/reakcijas/redzes testus?
 • stereo

  stereo

  Var tikai piekrist Denissam, trolejbusa vadītāja priekšā krustojumu šķērso auto tā samazinot redzamību, bet autovadītājs, acīmredzot, nesamazina ātrumu, lai vajadzības gadījumā palaistu satiksmes dalībnieku-gājēju, kuram ir priekšroka, pat neredzot vai kāds šķērso pāreju vai nē! Trolejbusa vadītājam no galvas savu maršrutu vajadzētu zināt! Pietams, ja trolejbusa priekšā krustojumu paspēja šķērsot auto, tad ir skaidrs, ka trolejbuss bija pietiekoši tālu no krustojuma un vēl tālāk no gājēju pārejas, lai nevarētu vainu novelt uz "teleportējušos" tantiņu, kas pēkšņi uzradās no zila gaisa Useina Bolta cienīgā ātrumā un metās zem riteņiem!
 • Deniss Dakstins

  Deniss Dakstins

  Es pats esmu autovaditajs un gajejs.Ja soferisi ziema ieturetu pareizu distanci un atbilstosu pareizu atrumu,tad domaju mazak butu negadijumu uz gajeju parejam.Soferiem jamaina sava kultura un gajejiem jajutas drosiem uz gajeju parejam jeb kuros laika apstaklos...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!