Pensionāri uz gājēju pārejas “nepamana” vairāku tonnu smagā trolejbusa vadītājs

3 komentāri

Gan radio, gan televīzijā, gan arī internetā jau svētdien ziņoja, ka naktī gaidāma stipra snigšana. No rīta patiešām ceļi bija grūti izbraucami, un satiksme Rīgā, kā vienmēr, intensīva. Visu šo apstākļu sakritības mudžeklī iekļuva kāda pensionāre.

Šķērsojot gājēju pāreju, viņu notrieca trolejbuss. “Bez Tabu” devās noskaidrot, kas noticis ar kundzi un kādas sajūtas pārņem gājējus, kad viņi šķērso ielas.

Tieši Biķernieku un Laimdotas ielas krustojumā pirmdienas agrā rītā zem 14. maršruta trolejbusa pakļuva kāda rīdziniece cienījamā vecumā. Šķērsojot ielu, kundze, iespējams, pat nerēķinājās ar intensīvo satiksmi. “Bez Tabu” neoficiāli kļuvis zināms, ka sabiedriskā transportlīdzekļa vadītāja skatu esot aizsegusi kāda automašīna, kas mirkli pirms negadījuma šķērsojusi Biķernieku ielu. Par spīti notikušajai nelaimei, ”Rīgas satiksme” aicina cilvēkus tomēr skatīties uz visām pusēm pirms ielas šķērsošanas.

Aptaujātie iedzīvotāji atzīst, ka ielās jūtas samērā droši, taču tik un tā esot vairākas reizes jāpārliecinās, ka ceļu šķērsot ir droši.

Pirmdienas avārijā iesaistītā trolejbusa vadītājs, visticamāk, tiks atzīts par vainīgo notikušajā negadījumā. Avārijas cēloņus gan vēl jāizmeklē policijai.

Sirmgalvi slimnīcā nogādāja ar aizdomām par spēcīgu galvas traumu. Tomēr Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša “Bez Tabu” apstiprina, ka šoreiz, par laimi, sekas nav smagas, dāma ir pie samaņas un atrodas stabilā stāvoklī. Citās reizēs prieka brīžu ir daudz retāk.

Dodoties atpakaļ uz televīzijas studiju, arī “Bez Tabu” kļuva par lieciniekiem potenciāli bīstamai situācijai. Pie stūres sēdošais operators laikus pamanīja pie pārejas gājējus un deva tiem ceļu. Mirkli vēlāk no blakus joslas TV3 automašīnai “palidoja” garām vispirms kravas automašīna, bet pēc tam kāds ļoti steidzīgs jaunietis. Tas tikai vēlreiz apliecina, ka arī gājējiem ir jāskatās divreiz. Divreiz.