Pēc stikla tonēšanas servisā automašīnai jāmaina viss aizmugurējais logs!

1 komentārs
Pēc stikla tonēšanas servisā automašīnai jāmaina viss aizmugurējais logs!
Foto: Ekrānuzņēmums

Vieni auto stiklu tonēšanu izvēlas estētisku apsvērumu dēļ, citi domājot salonā par atstāto mantu pasargāšanu no nelabvēļu acīm, vēl citi mēģināt glābties no uzmācīgajiem saules stariem vasaras sezonā. Bez Tabu skatītāja Rita par šādu pakalpojumu uzzinājusi, klausoties radio.

Dzirdot reklāmu radio, Rita nolēmusi savas Toyota Corolla automašīnas aizmugurējā stikla tonēšanu uzticēt firmai, kuras reklāmas teksts viesa uzticību. Rēķinājusies arī, ka par pakalpojumu būs jāmaksā 50 eiro.

Foto

Pirmais tonējums sanācis neveiksmīgs, uz auto stikla parādījušies burbuļi. Meistars piedāvājis stiklu pārlīmēt. Pēc apstrādes ievērojusi, ka daļēji sabojāti automašīnas sildelementi, bet meistars mierinājis, ka tas esot neliels vizuāls defekts nekas vairāk. Pēc desmit dienām Rita konstatējusi, ka stikla apsilde tomēr sabojāta. Zvanījusi firmas pārstāvim, bet viņai atbildēts, ka esot tikusi brīdināta par šādu iznākumu. Ja Rita pati atradīšot stiklu, autoservisa darbinieki to nomainīšot. Bet, pēc Ritas teiktā, auto stikls maksā apmēram 400 eiro.

Bez Tabu dodas uz autoservisu, lai uzzinātu, kā situāciju raksturos tā darbinieki!